Луцька блогерка презентувала власний фотопроєкт

05 Вересня 2020

Блогерка та фотографка Ірина Дяченко презентувала власний фотопроєкт у Галереї мистецтв. Лучанка представила світлини лікарів, а також знімки скульптур Голованя в символічних масках.

Про це вона повідомила в коментарі для «Таблоїда Волині».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВІДПОЧИВАЛИ І НА ПРИВАТНИХ, І НА ЗАГАЛЬНИХ»: ЛУЦЬКА ФОТОГРАФКА РОЗПОВІЛА ПРО ПЛЯЖІ В ОДЕСІ

«Я глянула в обличчя наших "родзинок" міста – кам'яних скульптур Голованя. Вони непорушно стоять тут роками та спостерігають за Луцьком і за людьми крізь роки. Це німі свідки того, як змінюються світ, як пишеться людська історія.

І ці персонажі зуміли торкнутися душі одним поглядом. Їхні кам'яні очі наче запитують – що з моїм життям? Які мої щоденні дії?
Можливо, усе найцінніше, що ми маємо, все ще з нами, і жоден коронавірус його не в силі забрати? Може, цінним є вже те, що ми живемо, любимо, може найкоштовніше – це стосунки зі світом, з Богом і з близькими, а не все те, що тимчасово зникло зараз?

Якщо уважно глянути у пронизливий погляд цих кам'яних скульптур, то здається, вони настільки гостро відчувають біль людей, що готові, якби могли, зробити все, аби світі став трішки світлішим. Здається, що серця у них живі та б'ються щосили. А скільки ж є людей з живими очима, але з кам'яним серцем..

Але ж ми – це не лише его. Кожен з нас – це краплина у цілому людстві, ми зв'язані водночас з 7-ома мільярдами інших людей. І, може, варто нагадувати собі частіше, що ми можемо впливати на весь світ крапелькою своєї доброти?...

Ці персонажі з кам'яним тілом і живими очима давно хочуть з вами поговорити. Знайдіть час, побудьте наодинці. Зазирніть у ці очі. Подумайте. Відчуйте їхні слова. І знайдіть у собі відповіді», – розповіла Ірина.
2

Читати ще

Коментарі

Катя

А де відвідувачі?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter