Луцька бізнес-тренерка зізналася, яку особисту трагедію пережила

10 Лютого 2019

Луцька бізнес-тренерка Людмила Пенцак зробила драматичне зізнання.

У свій день народження на сторінці у Фейсбук вона розповіла, що минулого року пережила особисту трагедію – втрату дитини та сильну депересію.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Я ЗАВЖДИ ВСІМ КАЗАЛА, ЩО В МЕНЕ ДВОЄ ДІТЕЙ І МЕНІ ТРЕБА ГРОШІ, НІЧОГО НЕ ЗНАЮ», – ЛЮДМИЛА ПЕНЦАК. ФОТО

Подаємо її текст без змін:

«Мені сьогодні 36...
...а які ж були мої 35..., чим запам’ятався мені саме цей вік?
- так, можна написати про успішну активну співпрацю з п’ятьма телеканалами.
- про реаліті-шоу «Пігмаліон 3D»
- про курс «Мій проект за 30 днів», що перевертав життя учасників
...про клієнтів, успіх та неймовірне задоволення від самого процесу...

Розповісти можна, але я хочу розповісти про інше...

- В свої 35 - я вперше відчула біль втрати ненародженої дитини..., коли лікарі кажуть завмер плід, а тобі на весь світ хочеться кричати - ЯКИЙ ПЛІД?!!! ЦЕ МОЯ ДИТИНА! просто вона ще не встигла прийти в цей світ...і ти заглядаєш в кожну коляску із одним запитанням ЧОМУ ТАК?!!!

- В свої 35 вперше відчула жагуче РОЗЧАРУВАННЯ в людині, яка була для мене цілим світом. Я відчула як це, коли життя виходить з тебе по краплині, залишаючи натрмість одне єдине бажання - кричати! Кричати навіжено та без зупинки...

- В свої 35 я вперше в житті пережила ДЕПРЕСІЮ. Депресію, як діагноз! З медикаментами, істериками та битими дзеркалами.... Яка прийшла, зухвало кинувши виклик основній місії мого життя. Яка прийшла і спокійно приволікла із собою перманентну тошноту, що осівши в мене в горлі не дозволяла вимовити ні слова. Так як кожне слово-усвідомлення було як висновок-вирок.

У свої ж 36 я хочу ПРОСТО ЖИТИ! Я знаю, що я не просто так прийшла в цей світ, переживши дві жахливі ДТП - я просто встала і вийшла... жива лише з двома синцями. Я змінюю долі людей і вони починають жити краще! Я точно знаю, як можна допомогти..., і в свої 35 я пізнала ще більше...

Боль лопающегося кокона — залог появления крыльев (Антуан де Сент-Экзюпери). Моя місія в мої 36 ПРОДОВЖУЄТЬСЯ! THE SHOW MUST GO ON!», – йдеться у дописі.


5

Читати ще

Коментарі

лучанка

гарна і приємна у ній щось є загадове

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter