Луцький депутат обізвав рудих скупими

20 Вересня 2015
Депутат Луцької міської ради Микола Яручик після нічної риболовлі вирішив пригостити рибкою свого маленького пухнастого друга. Той, у свою чергу, від смачного подарунка не відмовився, ще й до того, ділитися смаколиком не захотів.

Відеозапис, на якому міський депутат намагається відібрати рибку у кошеняти, а воно «жадне» не пускає її, ще й «грізно» гарчить при цьому, Микола Яручик виклав на своїй сторінці у Facebook.

«Був на рибалці цілу ніч, привіз котику рибки, а він жадний, – сміється депутат зі свого рудого пухнастика, додаючи в коментарі під відео. – Ну як і всі руді і не тільки кошенята».

Нагадаємо, більше тижня тому Микола Яручик повідомляв про намір продати своїх маленьких кошенят. Однак, як бачимо, принаймні одне із них залишилося і веселить сім’ю Яручиків.

Цілу ніч провів на ставку. Впіймав два великих коропа, яких і подарував товаришу http://vk.com/id191630647, він же мені подарував свій улов для рудого (ої), а руде виявилось жадним ... Ну як і всі руді і не тільки кошенята ))))))))))) ггг...

Posted by Микола Яручик on 19 вересня 2015 р.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter