Лучанка, що живе в Києві, про дебати: головні дебати країни справді вразили піднесеною атмосферою

20 Квітня 2019

Лучанка Надія Михайлова відвідала дебати кандидатів на пост президента України. Дівчина поділилася з «Таблоїдом Волині» своїми враженнями.

«Дуже приємно було послухати вже давно знайомих пісень «Козак систем», але цього разу, на стадіоні, у такий відповідальний для країни момент, вони зазвучали зовсім по-новому. Ця музика дуже об‘єднала усіх, хто зібрався підтримати одного з кандидатів - усі пританцьовували, підспівували і посміхались. Люди на стадіоні були радісні та дружні. Попри напругу, яка висіла в повітрі, всі, хто не залишився вдома перед телевізором ще більше повірили, у те, що їхня віра у майбутнє не марна. Дивно, але на одному секторі перед сценою зібралось у п‘ять разів більше людей, ніж на іншому, це було дуже показово. Аби дебати не перетворились у перекрикування від однієї сцени до іншої, Президент України Петро Порошенко пішов на інший бік стадіону. Тоді атмосфера стала більш напруженою, але одразу було зрозуміло, що один з кандидатів нервувався більше від іншого, часто зривався на крик і переходив на російську мову, читаючи усе з листочка. Завершились дебати тим, що турнікети між двома частинами поля забрали, щоб люди могли об‘єднатись, але, насправді, зробити це могли і з самого початку, адже усі не були агресивно налаштовані і сутичок не відбулося б і так, а сцену було б набагато краще видно. Сподіваюсь, усі, хто був на стадіоні зміг остаточно зробити свій вибір і 21 квітня обов‘язково прийде на вибори і проголосує за майбутнє України», – розказала нам дівчина.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter