Відомі лучани запускають власний екобренд. ФОТО

24 Грудня 2020

Керівниця «ГаРмИдЕр ангар-stage» та волонтерка Ольга Валянік разом із чоловіком Олексієм Кушнєром запускають власний екобренд. Вона зізналася, що цю ідею пара «виношувала» пів року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА КЕРІВНИЦЯ ПОКАЗАЛА, ЯК ВІДПОЧИВАЄ В ГОРАХ. ФОТО

Про це лучанка повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

«Ви ніколи не задумувались про те, скільки енергії та ресурсів потрібно для виготовлення однієї склянки? Багато, мабуть...

А скільки ми/ви постійно викидаємо пляшок, які через нерозвинуту сортувальну політику просто потрапляють на звалище? А вони так схожі на склянки, лише зайве забрати.

Так з‘явилась ідея яку ми з моїм чоловіком Олексієм "виношували" з пів року точно – а чому не виготовляти посуд з пляшок?

Отже, зустрічайте – це наш спосіб зменшити кількість відходів на полігонах та дати вам можливість отримати цікавий та унікальний продукт!

Наш екобренд – відображення внутрішнього світу і того, що ми бачимо дивлячись на прості речі. Дорога в тисячу екокілометрів починається з першого кроку. А це наш крок, адже сортувати та переробляти сміття – це круто! І навіть, якщо тобі здається, що ніхто не сортує, ти можеш почати це робити!

Лише разом ми можемо змінити все на краще. З любов’ю до планети й до себе, бо ми тут, щоб творити, а не руйнувати!

І ще одне. В нас є трохи пляшок яким по більше як 100 років – з них ми також наробили шклянок. Це ж круто пити з посуду, якому вже більше століття? Хіба ні?

Якщо ви дочитали до цього місця – за кілька днів ми почнемо продажі, тому очікуйте новин. Асортимент буде розширюватись, слідкуйте!» – йдеться у дописі.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter