Лучанин у новорічну ніч загадав знайомство з Надією Дорофеєвою, а тепер організовує виступ співачки

15 Травня 2019

Чоловік популярної блогерки Валерії Кузьмінчук Максим Кузьмінчук у новорічну ніч зажадав познайомитися з відомою співачкою Надією Дорофеєвою. Передісторію концерту «Время и Стекло» в своєму блозі в Інстаграм розповіла сама Валерія. Заради мрії пара навіть ризикнула і вклала в концерт чимало грошей.

«Якби мені хтось колись сказав, що я буду у такому задіяна, я б ніколи в житті не повірила, але це так! Ми з друзями організовуємо концерт «Время и Стекло» у Луцьку.

Розповім трохи передісторії. У новорічну ніч мій чоловік мав шанс загадати бажання під бій курантів. Замість машини-квартири-багатогрошей він загадує познайомитись з Надею Дорофеєвою. Ну, мені вона теж подобається, тому думаю «ладно, добре, що у нього хоч гарний смак на жінок». Посміялись ми і забули. Аж поки приблизно місяць тому до нас не звернувся наш друг з цікавою пропозицією: «давайте організовувати у Луцьку концерти, це ж круто! І для нас, і для міста, для молоді». Макс відмовлявся, поки не почув заповітні слова «Время и Стекло», ну а далі ви розумієте шо сталось. «О Боже мій, я тільки цього нового року сказав, що хочу з нею познайомитись» і... всі наші гроші пішли в сторону моря, тобто в сторону концерт- менеджера групи.
Тепер я активно допомагаю все круто організувати і продати квиточки щоб ми не пішли босі по світу з тим концертом, зате Максим щасливий, його мрія зовсім скоро здійсниться», – написала дівчина.

Нагадаємо, концерт популярного гурту «Время и Стекло» відбудеться на луцькому іподромі 26 червня.


0

Читати ще

Коментарі

Тьху

Врємя і сцикло

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter