Лучанин розповів, яку роботу знайшов у Таїланді

20 Травня 2020

Мандрівник з Луцька Дмитро Демчук, який проїхав тисячі кілометрів, відвідав десятки країн та більше року не був вдома, зупинився на карантин у Таїланді. Там хлопець вирішив перечекати небезпеку та підзаробити грошей на майбутні подорожі.

У своїх відео Дмитро розповідав, що активно шукає роботу, а нещодавно на сторінці у фейсбуці поділився, що йому вдалося знайти.

«Я спілкуюся англійською, але зовсім не ідеал у цій мові... Я навіть не знаю деяких базових слів. Я не маю досвіду в навчанні англійської, а що вже говорити про сертифікат або хоч якісь вчительські навички. Я всього на всього хлопчик мандрівник, автостопер, географ із шаленими пригодами за спиною та зовсім іншим мисленням.

Але знаєте... Коли життя дає вам щось, тим паче наголошує декілька разів саме цей шлях до заробітку, який лежить в двох простих кроках до його досягнення, тоді... Чому б це не прийняти? Коли вам стукають у двері – відчиняйте! І щиро вітайте!

Я отримав шанс здобути новий досвід, нову життєву навичку, заробити шляхом добрих дій для оточуючих. Я не дуже хочу бути вчителем англійською, маючи лише європейську національність для того. Проте, я вже розпочав вивчення «Як навчати». Як бути вчителем і як працювати з Тайськими дітьми. Я не впевнений, що зможу навчати як професор, але можу пообіцяти, що буду це робити від серця і якнайкраще намагатимусь робити це із користю та продуктивністю для всіх Тайців! До зустрічі на уроці! Вчитель Дімасте»,– пише мандрівник.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter