Лучан запрошують на відкриття нового відпочинкового закладу

13 Квітня 2016
Вже цієї неділі 17 квітня о 14 годині відпочинкове дворище «Словограй», що в «Адреналін Сіті» (вул. Карбишева, 1), запрошує всіх лучан та гостей міста на святкування з нагоди свого відкриття.

«Словограй» - це місце якісно нового, оригінального відпочинку, де все зроблено з духом непідробного патріотизму й гордості за власну землю. Тут весело стаєш українцем, а українофоби стають Українофілами!

Під час відкриття буде встановлений рекорд з випікання найбільшого товкмача, яким частуватимуть всіх присутніх.
Серед гостей свята проведуть мовні забавлянки, а також багато інших цікавих вікторин та конкурсів.

«Колоритний» подарунок до свята у вигляді пісень та жартів у народному стилі для всіх відвідувачів закладу готує народний аматорський фольклорний гурт «Чачка».

Також у програмі святкового відкриття пройде дегустація фірмових страв з печі. Гостей пригощатимуть «Манюхами з пуляркою», «Голубчиками поліськими», м'ясом «Гуральським», рибою «Батярською», ребрами «Клямра» і багатьма іншими «томленими» в печі стравами. До смаку наливатимуть оригінальні наливки і настоянки – «Калганівку», «Медівку», «Журавлинку», «Хрінівку» та інші.

До слова, унікальною «фішкою» «Словограю» є автентична українська піч, в якій шеф-ґаздиня готує оригінальні українські страви з поліської, галицької, гуцульської, полтавської та інших традиційних кухонь України. Гарячі страви гостям свята та всім відвідувачам подаватимуть прямо із печі до столу.

Тож усіх лучан та гостей міста запрошують у «Словограй» на гарний відпочинок, смачну кухню з печі у неповторній атмосфері українства!

Урочисте відкриття - 17 квітня о 14:00 годині.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter