Листи місту: про кіно, квартири та моду. ФОТО

16 Листопада 2018

Лучанам розповіли, у яких сферах можна розвивати наше місто. Проект «Листи місту» – низка зустрічей з людьми, які творять майбутнє Луцька. 15 листопада відбулася друга зустріч з чотирма спікерами.

Розпочав бесіду з лучанами директор будівельної компанії Андрій Разумовський. Його будинки розташовані здебільшого на межі міста або ж за межами Луцька.

«Я сподіваюсь, що через 100 років Луцьк матиме гарні, сучасні школи, садочки. Я хочу, щоб місто було безпечним і взагалі не було злочинів, щоб поліції було сумно, бо немає чим займатись», – поділився Андрій Разумовський.

ЗасновницяLutsk Fashion Weekend Анна Тріль розповіла про те, що немає людей, які не дотичні до моди, адже ми всі дивимося на одяг, вибираємо, що подобається, в чому ми будемо виглядати органічно.

На запитання про проблеми луцьких дизайнерів Анна відповіла: «Основна проблема луцьких дизайнерів – це страх. Страх через те, чи буде колекція успішною, чи варто її взагалі робити, чи цікава вона буде людям».


Про стан волинської поліціїї та імідж структури серед волинян розповів Начальник управління патрульної поліції у Волинській області Олександр Вовченко.

З його слів, порядок та імідж Луцька напряму залежать від свідомості громадян, адже потрібно насамперед навчитися не кидатися на сусіда з кулаками.

Останнім спікером став режисер студії Pravda PRO Сергій Шараєвський. Чоловік розповів про те, що працює і з українським, і з іноземними акторами. Тож Сергій вважає, що українським акторам ще варто повчитися бути більш відкритими.

Модераторкою зустрічі була Юлія Євпак. Впродовж заходу лучани могли запитувати у кожного зі спікерів про плани чи ідеї або ж поспілкуватися, підсівши за стіл.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter