• банер чікос

«Крута крутість»: луцький тренер розповів, чим займався в юності

15 Липня 2020

Луцький тренер, інструктор зі спорту та фітнесу Тарас Колодій розповів про заняття, яке захоплювало його ще з періоду вступу в університет.

Спогадами та маловідомими фактами він поділився на інстаграм-сторінці.

«А хто знає, що в мене перший розряд з гімнастики. І хоч з дитинства я займався лише кікбоксингом. Та гімнастика завжди зачаровувала мене своєю атмосферою. Пам'ятаю, як для вступу в наш інститут фізкультури та спорту почав відвідувати тренування з гімнастики, щоб освоїти програму на килим, яку здавали абітурієнти.

І з перших занять мені зайшло. Дисципліна, вимоги, можливості тіла, гнучкості координації та володіння своїм тілом - я відчув цей вид спорту з середини. В інституті гімнастика є профільним предметом, який викладається протягом всіх 4років навчання. За цей час ми оволоділи технікою роботи на кільцях, брусах, перекладині, кінь махи, вправ на килим стрибали опорний стрибок.

Це все було, як в американському кіно. Мені здавалось це надзвичайно круто. Хоча на перших порах марширувати в ногу в білих носочках під дитячі мелодії піаніно було дико і смішно. А потім ми вже без піаніно навіть не хотіли виходити на килим. На останньому році навчання серед усього курсу проводять змагання з гімнастики. Це як олімпіада місцевих масштабів. Потрібно показати все чому навчився. І я зайняв перше місце.

Досі згадую гімнастику і університет як круту крутість. І так - я досі можу виконати багато елементів на гімнастичних прикладах, сідаю в шпагати та можу стояти і ходити в стійці на руках. І досі в голові мені роблять зауваження наші викладачі, якщо я не правильно використовую термінологію для опису вправ», – розповів тренер.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter