Кричала до втрати голосу: луцька модель знялася в серіалі. ВІДЕО

07 Квітня 2020

Відома луцька модель Владислава Путава вперше спробувала себе в акторському амплуа. Дебютом дівчини на екрані стала епізодична роль в детективному серіалі «Агенти справедливості» на каналі «Україна».

«Як то кажуть «актриса погорілого театру». Перша роль в кіно у мене була дуже цікава. Але як то кажуть потрібно з чогось починати. І так, мій крик це не озвучка. У той знімальний день я собі повністю зірвала голос», – поділилася Влада у своєму інстаграмі, де й розмістила відео зі зйомок.

Довідка: «Агенти справедливості» — це детективні історії про незалежні журналістські розслідування реальних злочинів. У кожній серії детективу представлено одну історію. До популярного журналіста Вадима Зоріна та створеного ним бюро журналістських розслідувань часто звертаються звичайні люди, яким потрібна допомога професіоналів у розкритті того чи іншого злочину. Разом з приватним детективом Наталією Дзюбенко відомий журналіст розслідує найбільш заплутані злочини, відновить справедливість і розгадає найскладніші загадки.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter