Кошти з благодійного концерту Сергія Скулинця віддали сім’ям загиблих учасників АТО

01 Квітня 2019

Фото: Руслан ТЕЛІПСЬКИЙ

Текст: Олеся МАЛИШКО

За кошти виручені з продажу квитків на благодійному концерті заслуженого артиста естрадного мистецтва України, шоумена, композитора, співака Сергія Скулинця, який відбувся 5 березня у Волинському облмуздрамтеатрі, волонтерський рух «Меценати для солдата» організував поїздку для дружин та дітей загиблих учасників АТО.

Провести та побажати щасливої дороги до місця збору та відправлення – головного корпусу СНУ ім. Лесі Українки, 1 квітня прийшли Сергій Скулинець та координатор волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.

Завдяки цим благодійним коштам 50 членів сімей загиблих учасників АТО матимуть змогу провести насичений цікавою програмою день відпочинку у Львові, де на них чекає чимало атракцій, серед яких – похід до львівського аквапарку.

За словами Руслана Теліпського «Меценати для солдата» співпрацювали із Сергієм Скулинцем і раніше, адже шоумен неодноразово долучався до їхніх благодійних та волонтерських проектів. До того ж й на сам благодійний концерт співак виділив 60 безкоштовних квитків для сімей атовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК СЕРГІЙ СКУЛИНЕЦЬ СПІВАВ ДЛЯ ЛУЧАНОК. ФОТО

«Прикладом Сергія ми хочемо привернути увагу до потреби допомагати сім’ям атовців. Це не обов’язково мають бути кошти, але має бути особиста воля долучитись і допомогти сім’ям, які втратили годувальника. Розуміємо, що дітям не повернеш батька, але відчуття того, що вони не кинуті напризволяще – це для них важливо», – сказав Руслан Теліпський.

Своєю чергою Сергій Скулинець зазначив, що зробив цей масштабний благодійний концерт, аби допомогти сім’ям, які втратили на війні своїх годувальників. Він додав, що як і раніше, так і надалі долучатиметься до різних благодійних заходів та акцій.

«Я вважаю так: якщо ти можеш чимось допомогти, то треба допомагати, навіть шматочком хліба треба ділитись. Я брав участь в багатьох благодійних концертах, куди запрошували співати чи провести захід, і ніколи від цього не відмовляюсь… Дарувати людям свято – це щастя і мій життєвий лозунг, від цього на душі прекрасно стає і не покидає відчуття добра», – сказав музикант.

Сергій Скулинець щиро дякує усім, хто долучився до організації та проведення цього благодійного концерту.

В очікуванні поїздки на площі перед СНУ зібралось чимало діток. Мама чотирьох дітей пані Тетяна, яка приїхала з Володимир-Волинського району розповіла, що її діти з таким нетерпінням очікували поїздки в аквапарк, що з легкістю прокинулись о шостій ранку, аби швидше вирушити в подорож.

Зробивши декілька світлин на пам’ять біля пам’ятника Тарасу Шевченку та завантаживши автобус коробками з піцою, щасливі діти волинських Героїв разом зі своїми мамами рушили в цікаву подорож до Львова.


5

Коментарі

Олександр

Молодець. Пишаюсь, що в нашому місті - такі люди!

Людмила

Немає нічого кращого, ніж щасливі посмішки дітей! Дякую Сергій! Дякую Руслан!

Читач

Скулинець молодець!!!

Юля

Сергій ви справжній молодець!

Руслана

Ви молодець!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter