Команда популярних луцьких закладів прибрала луг біля Стиру. ФОТО

20 Квітня 2019

Біля річки тепер чисто, адже повний причіп сміття тут зібрали працівники команди «Grand Persona». Заклади «Фелічіта», «Курінь», «Bar 11», «Бутік салон», «GP catering», «Dolce Фелічіта» та працівники офісу компанії добровільно долучилися до загальноміської толоки «Ековесна 2019» та очистили від сміття територію біля річки Стир.

Заохочували працівників долучитися до збору сміття не довелося. Кажуть, лише запропонували команді у вихідний прийти та зробити Луцьк чистішим, а колеги масово підтримали. Проте, у день толоки, окрім гарного настрою та відчуття виконаної місії для працівників підготували й веселий і смачний тімбілдінг. Про участь у «Ековесні» розказала топ-менеджерка компанії «Grand Persona» Тетяна Мацик.

«Ми хочемо, щоб місто було чистим, тому й долучилися до прибирання. Коли ми прийняли рішення збирати сміття, то ще не знали, яка територія дістанеться нам, але команда з радістю сприйняла ідею. Ми постійно працюємо над чистотою в своїх ресторанах і вважаємо, що порядок – крок до розвитку. Сьогодні всі побачили дуже багато сміття, яке лежить невідомо скільки років. Прибирала ж переважно молодь, і вона розкаже в ресторанах, як важливо не смітити і прибирати, передасть це друзям. Тож ми зробили крок до змін», – висловила сподівання Тетяна.

Колектив «Grand Persona» у вихідний з радістю вийшов на вулицю, щоб зробити місто чистішим. У компанії працює переважно молодь. Журналістам розповідають, що такі заходи мають розвивати колективну свідомість.

Бармен піцерії Олег Ліщук поділився враженнями від толоки.

«На роботі оголосили про акцію збору сміття і я з привеликою радістю долучився. Дивлячись на те, скільки сміття ми зібрали, стає страшно. Це, скажімо, не дуже гарно з боку людей і міста, адже цей луг – заповідна зона. Думаю, такі заходи треба проводити регулярно, щоб чистоту підтримувати. Я надіюся, що до людей дійде, що це жах, коли ми покажемо їм, скільки зібрали сміття», – каже юнак.

Колега Олега, адміністраторка піцерії «Фелічіта» Надія Віхрук теж розповіла, що її обурює те, як у Луцьку брудно, тому вона й прийшла на толоку.

«Останнім часом дійсно йдеш по місту і бачиш, які люди безкультурні, як брудно. Навіть сьогодні ми були шоковані та не очікували такої кількості сміття. Це жах, слів немає. Сподіваюся, наша робота щось покаже лучанам і вони не будуть смітити», – поділилася Надія.

На захід також завітала Катерина Остапчук, головна спеціалістка відділу сім’ї і молоді Департаменту сім’ї, молоді та спорту. Нам вона розповіла, що у міській раді з радістю підтримали добру волю бізнесменів та посприяли з вивозом сміття, якого назбиралося чимало.

Мережа ресторанів «Grand Persona» намагається бути екосвідомою. Тетяна Мацик розповіла, що у закладах сортують пластик та папір у спецурни, також правильно утилізовують одноразовий посуд. Поки що компанія не перейшла на паперові пакування, але працівники завжди сортують сміття і прибирають після обідів, якщо організовують кейтеринг.

Також топ-менеджерка «Grand Persona» заявила про ідею максимально відмовлятися від одноразових склянок. Наводить приклад: у «BAR 11» баристи вже розповідають гостям про переваги багаторазової склянки, таку можна придбати й в барі. Згодом планують екосвідомим гостям дарувати бонуси.12

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter