«Какая разніца»: лучанка про Єфросініну, NK, Монатика і Кароль

01 Березня 2022

Співачка Галина Конах написала допис-обурення про латентну інформаційну війну.

На своїй фейсбук-сторінці вона розкритикувала «акторську гру» Маші Єфросиніної, Насті Каменських, Тіни Кароль та інших російськомовних артистів:

«ПРО ЛАТЕНТНУ ІНФОРМАЦІЙНУ ВІЙНУ, або "какая разніца"

Вперше, це питання підняла на початку 2015 року. Правда, отримала шквал негативу у свою адресу, коли зробила зауваження своїм знайомим (вони з особливою радістю відвідали концерт Потапа у Луцьку).

Неодноразово прилітало, якщо не поділяла загравання нашого земляка – Дмитра Монатіка – з російською аудиторією. Казали, що я заздрю! Ще й як)

2017 рік. Ментальний розрив з деякими «друзями» вже настільки великий, що довелося припинили спілкування. Головна тема непорозумінь — толерування російського продукту.

Далі найважче – родичі. З обережністю сапера, намагалася пояснити, що контент Гордона, наприклад — інформаційно-медійне сміття, котре уповільнює сепарацію від "рускава міра" й ментальної "совєтчіни". Філігранно доносила думку, що канали Медведчука й усілякі "плюс один", "стб" й "Україна" (список неповний) – про те ж.

На жаль, не чули. Після фрази "голодомор – нєдовєдьонний факт" – я зрозуміла, що з деякими представниками родини варто спілкуватися лише номінально. Забула уточнити – ці люди проживають на півночі Волині, раптом що.

Контент Шарія – це взагалі, такий собі індикатор адекватності людини, споживачів котрого посилала туди, де, віднедавна, знаходиться "рускій карабль".

Також, зверніть, будь ласка, вашу увагу на більш завуальованих представників ютюбної блогосфери – Маша Єфросініна, Раміна Есхакзай, доктор Комаровський (список неповний). Власне, вони – осучаснена версія пропагандистського контенту, такі собі, інформаційні метастази ракової пухлини під назвою"радянська пропаганда". Пам’ятайте про це! Дані особи, прикриваючись лицемірним "абаянієм" та професійним "всєзнанієм»" –просувають ідею "ми же братья", "ми єдіний народ" і тд. Їхній вплив, наче, випари ртуті, на око – непомітні, а наслідки для здоров'я – катастрофічні.

Музиканти. Перелічу мій топ:

Лобода

Лорак

Потап

NK

Кароль

Білик (пізня творчість й позиції)

MONATIK

Дорн

Mozgi

Дорофєєва

Сансей

Марув

Паш

(список неповний), усі продюсерські висери Бардаша (тільки не починайте зараз нити про Велбоя – увесь "рускій мір" сприймає нас, українців, як "сєлюхов", власне, Бардаш й підсуїтився, аби продовжити життя даному амплуа), проєкти Юрія Нікітіна (виняток, хіба, KAZKA й Андрій Данилко, хоча до його контенту питання, таки, є) – усе це створено для того, аби укріпити у ваших думках лише єдине хибне переконання — «музика внє палітікі»!

Серйозно? Внє палітікі? Ще й як, мої любі, "в палітікє"!

Даю вам план дій: ПРИПИНІТЬ слухати й співати російське й вони, артисти – припинять його створювати! Ось і вся арифметика! Та коли ж не припинять – матимете серйозний привід, аби задумайтеся, хто ж тоді насправді є їхньою реальною аудиторією.

За останні дні, Інстаграм отримав свою, досить оригінальну, форму диверсії: чи не усі, з вищеперерахованого списку, опублікували відео, де «українські» плакальниці, дупи котрих вже багато років сиділи на двох стільцях, розповідають, як їм важко і як їм дивно. Що я вас скажу, суцільний майстер-клас по вичавлюванню сліз з беземоційно-нерухомого обличчя! Й причина не у ботулотоксині, повірте мені! Все набагато банальніше —

Їм байдуже й плачуть не тому, що війна, а тому, що втратили стосорокамільйонну російську аудиторію, а це був чи не основний їхній дохід! Й так усім закипіло в одному місці (нагадаю, вони ним сиділи на багатьох стільцях), що словами не передати! Відтепер доведеться затягнути паски "раскошной жизні", якщо взагалі, на ті паски вистачить заощаджень. От і плачуть та вичитають у своїх відео, а ви, мої сєрдобольні, ще й співчуваєте їм, поширюючи ці притворні морди!

АСТАНАВІТЄСЬ !!! (процитую лєгєтівнага)

До слова, Єфросініна старається більше всіх – що не день, то нове відео з демонстрацією найгіршої акторської гри, котру я тільки бачила за все своє життя (нє, ну бачила ще й гірші — інколи забігала у наш театр — там своїх «актрис драми» без диплому вистачає, та я зараз не про них й не про тих, хто дійсно є окрасою нашої театральної ниви). Маю питання до вас, моя люба фейсбучна аудиторіє — а чи не замислилися, чому Євростніна така активна у ці дні? Дозвольте, поясню: чи не кожен третій її підписник — або північний сусід, або представник "внєпалєтічєской какой разніци"! А знаєте чому, ТОМУ ЩО ВОНА НА НИХ ОРІЄНТУВАЛАСЯ, створюючи свій недолугий контент, прикрашаючи імітацією щирості й пазітіва, у найпротивнішій, як пінопласт по склу, інтерпретації. Й зараз, коли всі на адреналіні (підвищений показник котрого у крові — унеможливлює функцію критичного мислення) — вона заграє з аудиторією, аби потім, та ж аудиторія їй все простила і забула. Хоча, підозрюю, саме та (повторюся втретє) аудиторія, навіть не усвідомила, а що було не так.

Тому дозволю собі ще раз нагадати:

БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ понять "я внє палітікі", "какая разниця", "ми всє братья"!

БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ химерного "дня побєди", "гєоргівскіх лєнтачєк" та "дня засчітніка"!

БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ "хороших і настаящіх савєцкіх фільмав", "мароженків" і "как всьо било харашо"..

Якщо, врешті-решт, ви остаточно викоріните свою тотальну меншовартістність – МИ СТАНЕМО ТІЄЮ НАЦІЄЮ, на котру почне рівнятися увесь світ (відчуваю, вже рівняється)!

Й ПОЧНІТЬ ПОВАЖАТИ СЕБЕ!

ТОЛЕРУЙТЕ ТІЛЬКИ СВОЄ!

Й контролюйте, розвиваючи хороший спожтвацький смак, аби те, СВОЄ, – обов’язково було НАЙВИЩОГО ҐАТУНКУ, а не второсорт "вчєрашніх внєпалєтічєскіх голубов міра".

ДОМОВИЛИСЬ?» .

82

Читати ще

Коментарі

хто це?

а хто ця, Галина?

Ліліана

Галина Конах, браво. Усе це знала і розуміла, але ви єдина про це висловилися. На даний момент вони вислуговуються перед нами,щоб у післявоєнний час про них заговорили. Це по-перше. А по- друге: сама сильна наша зброя це мова. Якби хоч на час війни усі заговорили українською (мрія), думаю прискорило б перемогу. Слава Україні!

Справдливий

Будь який піар хай іде на Хуй

Лариса

Яка різниця,якою мовою ви говорите. Залишайтесь людьми! Навкруги смерть,розруха,горе! Люди згуртовуються,а ви знову за мову.

Марія

Тому що зараз війна саме через мову, і якщо це не припиниться, то знову хтось прийде вас визволяти, рускоговорящих !!!!

Vadim

От такі "Галіни" разом с "Петрами" були основою того з чого це все почалося, того за що зачепився той маразматичний карлик, "домалював і прийшов з "руським міром" і того що зараз робиться на наших землях!!!!!

Раїса

Зараз прості люди об'єдналися,згуртувались і як можуть так і допомагають знищувати ворога, і той, хто все життя говорив російською, до ворога заговорив українською.Але так роблять тільки патріоти. Дякуємо українському народу! Низький уклін нашим воїнам-захисникам! Бережи, Господь нашу Україну

Раїса

Простий народ об'єднався,згуртувався, щоб протистояти ворогові. І, навіть той, хто все життя говорив російською, до ворога заговорив українською. Але так роблять тільки патріоти. Дякуємо українському народу! Низький уклін нашим воїнам-захисникам! Бережи їх, Господь, і нашу Україну!

Олена

Галю, ти краще б користь принесла для армії, для людей. Найлегше сидіти і рахувати, хто скільки сьозин зронив, шаритись в Інтернеті. Оце справжня любов до України.

Олена

Галю, ти краще б чимось допомогла людям, армії. Найлегше сидіти обсирати людей і рахувати кількість сльозин, які хто зронив. Підніми дупцю і йди маскувальні сітки плети, щира украіночка ти наша.

Марія

Підтримую кожне слово, лицемірство пре з екрана, аж смердить, кривляння зашкварює, і всі лізуть в телевізор, а треба в тер оборону, як роблять справжні патріоти. Без прізвищ всі і так бачать

Ганна

Галина Молодець. А забули як Потап у 2014 зняв штани та дякував рашистам за премію. То нехай іде до тероборони разом з Настю, Єфросиніною клоунесою. Слава справжнім українцям а не сволоті.

Олексій

Ну якщо правильно то це лучанка маневичанка

Олексій

Лучанка маневичанка

Оксана

Підтримую кожне слово!
Гарно сидіти в Іспанії і підтримувати будниц народ і плакати.А ще в монастир пішла тиждень перед війною , бо відчула щось всередині .
Беееее
Тошнить

Просто Марія

Так, серед них є багато нещирих сліз, але разом з тим, Маша Єфросиніна представник ООН.... І звертається вона до російських матерів і до своїх колег, щоб їм щось донести, через те на рос.мові. Вона не думала, що якійсь Галі з Луцька не сподобається це.... Спецом для тебе запишуть вибачення на українській!!! Не подобається - не дивись і все..... Але ж треба пропіаритись....

Людмила

Галина все вірно написала, підтримую кожне слово, нашим публічним людям давно треба було зробити вибір на користь української мови, розвивати свій продукт , а не сидіти на двох стільцях , бо там бачте більше платять. А якби військові зрадили бо в російській армії більше платять, що було б?

Людмила

Підтримую кожне слово, все вірно написано.Гидко дивитись на ці крокодилячі сльози, що вони робили для утвердження української України, щоб в Путіна не було навіть помислу говорити, що ми один народ? Нічого, своєю творчістю вони розвивали російську культуру, чия мова того й влада і культура

Леся

Підтримаю кожне слово. Рада що є багато людей, хто так вважає. Дякую Вам! Слава Україні! Слава Україні! Слава Героям! Армія-Мова-Віра і НАРОД!

Яна

Гидко дивитися на плакальниць, яким "важко", "обідно" і які плачуть на камеру у безпеці в Румунії, у Польщі і ще десь за кордоном. Немає снаги піти до волонтерів у Києві, у Харкові, у Сумах. Допомагати реально, а не слізьми. Ми не маємо права зараз плакати, ми маємо взяти себе в руки і допомагати по мірі сил. Респект автору.

Леся

Дякую Вам, все вірно написали. Я спостерігала цих виконавців після кожної революції. Все теж саме. А все ж таки : Армія-Мова-Віра і Славний український народ!

Валентина

Підтримую Галину на всі сто відсотків!!!

Іди на

Єбать акторка припизднута хайпить у воєнний час, на палю її

Валентина

Не боріться проти мови, цим ви розділяєте Україну ще більше.

Маряна

Зло породжує зло. Добро породжує добро❤ Миру всім

Мар

Зло породжує зло. Добро породжує добро❤ Миру всім

Таня

От кому нема що робити! Ви себе чуєте ?! Сіла вже зірок критикувати , які закликають проти війни в Україні і звертаються до росіян не мовчати .
Замість того щоб допомагати країні в такий складний час , ви тільки сієте розбрат і розводити сей сморід . Створюєте контент для російського телебачення, показуєте себе в якості надіоналістів ! Сором таким як ви!

Наталя

Я теж музикантка.100відсоткова правда в дописі.мене просто вивертає від цих "артистів"без макіяжу.не слухаю!брехуни.напр.у Єфросініної війна тількизараз почалася,а що війні в Україні 8р.вона забула.18 тисяч загиблих на цій війні до 24лютого було.всякі гордони напряму тільки те й робили,що московитів піарили.зрадники.ось ваше ім,я.продати гідність і заробляти брудними методами популярність.

Наталя

Стовідсоткова правда.брехуни та зрадники.у них війна тільки тепер почалась.а війна іде 8р.18 тис.загиблих до 24лютого.а "артисти"без макіяжу позують,а раніше брудними методами заробляли собі популярність.

Наталя

Стовідсоткова правда.зрадники брехуни.війна іде 8р.18 тис.Загиблих.а вони брудними методами заробляли популярнісь і тепер піаряться.то ви ж своїх московитських "друзів чому не завалюєте обуреннями,що вони мовчать,коли Нас вбивають?брехуни.

Анжела

В Україні війна а ви люди вибачте за слово хуйньов займаєтесь, шукаєте хто щирий, хто по російськи говорить, хто плаче не щиро, хто піариться.... Будьте люди добріші, не нам судити їх, життя всіх розсудить. Моліться за наших захисників, побудьте з рідними, подумайте про своє життя і свої помилки.

Iрина

Цi "зiрки, таки ж жалюгiднi, як i цi шанувальники.Може вiйна навчить нас правду казати? Нi розуму, нi таланту.

Iрина

Пiдтримую. Може, хоч вiйна навчить нас, правду казати. Жалюгiднi " зiрки, жалюгiд-нi шанувальники. Нi смаку, нi розуму.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter