Юна лучанка стала переможницею національного етапу Олімпіади геніїв. ФОТО

13 Березня 2023

Дев'ятикласниця з Луцька Анна Самчук здобула перше місце на національному етапі Міжнародної олімпіади «Genius Olympiad» у категорії «Мистецтво». Вона підготувала мистецький проєкт, який члени журі визнали найкращим і як такий, що претендує представляти Україну на Міжнародному фіналі у США.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Волинської обласної Малої академії наук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ШКОЛЯРКА СТВОРЮЄ «РОБОТА-АВАТАРА» ДЛЯ РОЗМІНУВАННЯ. ВІДЕО

«Юна генійка вважає, що кожна людина повинна залишити по собі хорошу згадку. Однак багато людей залишають по собі поліетиленово-пластиково-вуглекисло-газовий слід. Кожного дня людина стоїть перед вибором, які кроки робити. Звичайно, простіше викинути сміття на вулиці, не шукаючи урну, простіше спалити листя на подвір'ї, ніж компостувати його, простіше взяти в магазині поліетиленову торбинку, ніж носити з собою екологічну тканинну, простіше викинути пластикову пляшку, ніж завезти на перероблювання, простіше викинути листок паперу, ніж здати його на макулатуру.

Кожен крок восьми мільярдів людей завдає нашій планеті болю, сліди, які залишаємо ми на її тілі, перетворюються на рани.

Своїм проєктом Анна закликає робити правильні кроки – свій внесок у майбутнє: сортувати відходи, садити дерева, викидати сміття у спеціально призначених місцях, користуватись екологічним транспортом. І планета віддячить вам за це, і людство ще зможе жити на Землі багато років.

Вітаємо Анну та її наставника з перемогою на престижному конкурсі! Віримо, що своєю творчою ідеєю надихне оточуючих робити правильні кроки та зберегти наш дім - планету Земля», – йдеться у дописі.


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter