Успішно!

Ідеї найважливіші: як працює фотограф Арсен Базярук

Для фотошедевру необхідна ідея фотографа, праця стилістів та візажистів, не обходиться і без ентузіазму моделі.

Для фотошедевру необхідна ідея фотографа, праця стилістів та візажистів, не обходиться і без ентузіазму моделі.

Відчути себе зіркою, яка позує для обкладинки журналу можна, якщо обираєте фотографа Арсена Базярука. Фотохудожник легко відтворює вишукані образи та вміє вибирати розкішні ракурси.



 

«Таблоїд Волині» зазирнув на зйомки до фотографа Арсена Базярука. Професіонал зазначає, що кожну фотосесію продумує з моменту виникнення ідеї.


 

Фотограф Арсен Базярук працює в команді з стилістом та візажистом. Тому модель може не хвилюватися про зачіску і навіть одяг. Для замовлення зйомки достатньо горіти бажанням та ідеями.


«Інколи чую, як кажуть: «Який класний фотограф», або «Це не фото, це магія». І справді, фото можуть дивувати (Це одна з причин, чому я цим займаюсь). Але такі вислови не справедливі по відношенню до інших учасників фотозйомки. Вони часто не отримують тих позитивних, гріючих душу слів. Мова про візажистів, перукарів і стилістів. Це ті люди, без роботи яких всі види постановочної фотозйомки, та і (за певних умов) репортажної, будуть неповноцінними. І якщо за мейкапом/зачіскою часто звертаються до професіоналів, то послугами стиліста просто нехтують. Кажу вам як фотограф - це дуже велика помилка. Не дарма аксіомою у фешн фотоіндустрії є робота трьох спеціалістів Photo/MUA/Style. Згадайте, скільки часу ви проводите у магазинах, гардеробній. Скілки зайвих коштів витрачаєте на придбання непотрібних (як потім виявляється) речей! Зрештою, ви можете мати класний одяг, який не підійде до вашого образу на фотосесії, не матимете потрібних аксесуарів», – пише Арсен про свою команду.  

Арсен співпрацює з стилісткою Оленою Галдіною та візажистами SOHO BEAUTY BAR.

Неочікувані та нетипові локації? Запросто. Немає жодних табу чи «незручних» для фотосесії місць. Професійна техніка у руках фотохудожника пройшла тести не лише в студіях, а й в приміщеннях, фотоапарат випробували і не зйомках в сутінках, адже Арсен – за експерименти.

А ще команда завжди за стиль. Деталі – неймовірно важливі. Кожне пасмо волосся чи шлейка сукні повинні лежати ідеально.

Арсен наполягає на необхідності постійної комунікації з моделлю, він завжди готовий демонструвати ідеальні пози.

Після зйомки найкращі фото Арсен Базярук ретушує в кількох фоторедакторах. Фото модель отримує в електронному форматі.

Такі світлини Ви захочете роздрукувати та прикрасити ними кімнату.



















 

Коментарі

Гість:

Жінки та авто ідея давно не нова)))

17 Вересня 2018, 17:45

Додати новий коментар