Поради луцької дизайнерки: як знайти свій стиль і позбутися зайвого.ФОТО

05 Липня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Катерина Ковальчук – сучасна стилістка та дизейнерка бренду KateLab. На її лекцію 5 липня прийшли красуні-лучанки, які хочуть завжди залишатися «в тренді».

Тема, яку вибрала Катерина, – це розбір гардеробу, зокрема говорили, як позбутись зайвих речей. Дівчина детально розповіла про те, як правильно обрати стиль до свого способу життя. Дизайнерка розділила свою лекцію на три блоки та підходи до ревізії речей: розбір гардеробу, формування луків та шопінг лист. Стилістка поділилась лайфхаками онлайн та оффлайн методів відбору речей.

«Розбір гардеробу трапляється через його перенасиченість. Спочатку визначіть мету і масштаби майбутніх покупок. Робити ревізію гардеробу можна сезонно, місячно та щорічно. Все залежить від ваших намірів. Для хорошого розбору потрібно уважно перевірити якість і стан речей», – поділилась секретом про перший блок дизайнерка.


Стилістка стверджує, що для формування образів вам необхідний телефон. Всі речі, які не потрапили в корзину, слугуватимуть макетами для майбутніх луків. Зазвичай виходить 70-100 комплектів. Починати фотографувати потрібно з верхнього одягу до взуття та аксесуарів. Сортувати одяг варто за актуальністю, кольорами, тканинами, текстурами, фактурами і принтами. Таке сортування дає змогу краще оцінити свій гардероб, відкинути зайве і зрозуміти свій стиль.

З одягом, який залишився і речима, які потребують вдосконалення, далі формуємо капсульний гардероб – основний набір речей, які ідеально поєднуються з будь-якими іншими і яких легко стилізувати.

Для того, щоб влаштувати ідеальний шопінг потрібно розуміти і знати свій тип фігури. Аксесуари – надзвичайно важливий етап, який стилістка не радить уникати.


Лучанка розповіла чимало історій з власного досвіду і поділилася секретами роботи стиліста. «Вже з капсульного гардеробу стоворюємо лукборди – перелік речей, які ідеально підходять одна до одної. Робимо колажі, бо вони професійно формують візуальну картинку створених образів для кращого розуміння власного іміджу», – ділиться стилістка ще одним лайфхаком.

«Я не очікувала, що прийде так багато людей, хоч і обрала одну з найважливіших тем для дівчат. Сьогодення вимагає від жінок стильного та вдалого вигляду. Зараз це стало хайпом. Із розвитком інстаграму всі слідують за луками зірок. Виглядати стильно – зовсім не означає мегатрендово чи дорого. Щоб виглядати круто потрібно розвинути свій смак та образ», – прокоментувала Катерина Ковальчук.

Наприкінці лекції відбулася приємна розмова з дизайнеркою. Всі присутні модниці мали змогу запитати та отримати відповідь на будь-яке їхнє запитання.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter