Як вибрати ідеальний новорічний подарунок для дитини

24 Грудня 2018

Для вибору подарунка важливо враховувати інтереси дитини, особливо якщо мова йде про той чарівний час, коли здійснюються усі бажання. Дитину можна попросити написати листа Діду Морозу, або запитати прямо. Якщо немає можливості дізнатись дитячі думки з цього приводу, рекомендуємо купувати презенти персонально, враховуючи риси характеру маленької особистості.

На що орієнтуватись при виборі

До трьох років не треба обирати подарунок, враховуючи стать дитини. У цьому віці їй цікаві як намети, дитячий транспорт, так і іграшкові машинки та ляльки, незалежності від гендерної приналежності.

Починаючи з трьох років дитина себе вже ідентифікує як хлопчика чи дівчинку. Саме тоді дівчатка хочуть виглядати відповідно: носити гарні сукні, мати довге волосся, починають копіювати маму або старшу сестру. А хлопчики орієнтуються на сильних чоловіків. В такому випадку дівчинці підходять лялька або дитячі аксесуари, що роблять її гарнішими. Для хлопчика – це машинки, солдатики та інші.

Дізнайтесь про хобі дитини або про те, що її захоплює. Який улюблений мультфільм чи персонаж подобається. Подаруйте набір іграшок, що допоможе імітувати сцени з фільму або пограти головними героями. В інтернет-магазині Panama ви знайдете ліцензовані ляльки WinX за цим посиланням та багато інших персонажів.

Враховуйте темперамент дитини. Діти, як і дорослі, діляться на чотири типи в залежності від психологічних процесів. Сангвініки відкриті до всього нового, люблять проводити час з друзями, тому зрадіють спільній грі, яка допоможе об’єднати зусилля заради спільного результату. Холерики швидкі на підйом, тому даруйте їм щось для активного дозвілля. Флегматики можуть довго клопотати над однією задачею – їм сподобаються набори для творчості. А меланхоліки зрадіють спокійній настільній грі максимум для двох учасників.

Вік також грає важливу роль при виборі дитячих товарів. Дитяча психіка проходить різні етапи розвитку, тому іграшки мають допомагати пізнавати світ. Для новонароджених підходять брязкальця, для дитини в 1-2 роки можна підібрати пірамідку, кубики, намет чи тунель, а після трьох можна давати конструктор та більш складні іграшки.

Як не варто обирати подарунки

Часто дорослі дарують дітям те, чого їм самим не вистачало в дитинстві. Якщо хочете влаштувати незабутнє свято, то враховуйте побажання малечі. Також не варто дарувати «корисні» подарунки. Згадайте, коли в дитинстві ви дуже щось хотіли знайти під ялинкою, а отримували дещо інше. Сучасні діти рано перестають вірити в Діда Мороза, то чому б довше зберегти цей світлий та наївний погляд на навколишній світ.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter