Як Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відсвяткував день народження. ФОТО

09 Травня 2020

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл з нагоди свого 54-річчя очолив Божественну літургію та подячний молебень у кафедральному соборі Святої Трійці.

За богослужінням із високопреосвященним молилися благочинний цього храму протоієрей Микола Нецькар, староста протоієрей Володимир Подолець, інше духовенство Божого дому та декан богословського факультету ВПБА протоієрей Василь Лозовицький. Співав архієрейський хор «Оранта».

Про це повідомляють на офіційному сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Від священнослужителів та мирян із вітальним словом виступив о. Микола. Він зазначив, що неважливо, де людина народилась, але важливо, як живе; неважливо, де вчилась, але важливо, як поводиться у суспільстві; неважливо, в якій родині з’явилась на світ, але важливо, як своїм життям славить родину. Панотець побажав владиці продовжувати те, що Господь вклав у його серце: благодать, любов, чесноти. На завершення зичив іменинникові здоров'я і благоденства на многії літа.

Подякувавши за теплі вітання, високопреосвященний сказав, що приємно бачити людей у церкві.
«Одні прийшли привітати архієрея, інші – просто помолитися. Цей вірус, який нині шириться світом, нас багато чого навчив: бути смиренними, богобоязними, але головне – навчив вірити. Хто вірить у Бога, той спасеться, бо Господь «смертю смерть подолав». І ми в це віримо. Господь береже Волинь, а ми будем дотримуватись рекомендацій МОЗ, але до церкви ходити. Віра наша стала сильнішою, впевненість більшою. Боятись уже нам немає чого. Усі подальші проблеми – справа політиків», – зазначив Михаїл.

Іще архієрей просив не перейматися своїм віком. Бо скільки б не мала людина років, душа її завжди молода і безсмертна. На завершення побажав частіше заглядати у свою душу, а не в паспорт.2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter