«Я мушу витримати»: багатодітна лучанка чекає з полону сина

12 Травня 2023

47-річна Наталія Ніколаєва – мама трьох дітей. Найстарший, 25-річний син Дмитро – військовий медик, який вже понад рік він перебуває у полоні.

Жінка розповіла Суспільному, що чекає на перемогу та повернення сина додому.

Наталія Ніколаєва каже, що син Дмитро мріяв про військову службу з дитячого садочка. Хотів бути, як батько — військовим.

Після закінчення медичного училища та після проходження строкової служби у Василькові пішов служити за контрактом. До початку повномасштабного вторгнення у Дмитра була п'ята ротація на сході. 24 лютого він був в селі Широкине, на Маріупольському напрямку, – говорить мама Наталія Ніколаєва.


12 квітня 2022 року Дмитро потрапив у полон із заводу Ілліча у Маріуполі.

«Я прочитала повідомлення, нічого не могла зрозуміти: "Мама, я в полоні". У мене були такі моменти, що забирала швидка з гіпертонічним кризом. Були досить стрибки і в настрої, і у всьому», – розповідає жінка.


Переживання та стреси, – каже жінка, – похитнули здоров’я — торік у липні в Наталії виявили онкозахворювання. Пережила операцію та шість хімієтерапій. Зараз перебуває у стані ремісії.

«По-перше, я мама трьох дітей. Я мушу, я мушу витримати. Я мушу це все пережити заради Діми. Маю думати про те, що в мене ще двоє дітей, які так само потребують моєї уваги, мого тепла», – говорить Наталія Ніколаєва.Після початку повномасштабного вторгнення Наталія Ніколаєва свого меншого 17-тирічного сина Єгора та 7-мирічну доньку Олександру відвезла до Польщі, а сама повернулася волонтерити та допомагати в Україну. Каже, що розуміла, що менші діти в безпеці, а старший син – в Маріуполі.

«Це татуювання я зробила, коли народилась в мене донечка. І тут всі мої дітки, і Дмитро, І Єгор, і Олександр. Ніколи не була строгою мамою. Намагалась завжди до всіх однаково. Тому що всі троє – це твоя кровиночка. Скільки б років не було», – говорить жінка.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter