• банер чікос

«Я довго замовчував цю тему», – новий вокаліст «Тартака» зізнався, як ставиться до хейту

04 Серпня 2021

Сергій Строян, який у 2020 році перейняв роль фронтмена гурту «Тартак» від Олександра Положинського, опублікував допис, де розповів про своє ставлення до хейту. Сергій зазначив, що після того, як став вокалістом легендарного гурту, почав отримувати все більше гнівних коментарів у мережі

Сергій зазначає, що бувши вокалістом у гурті «Чумацький Шлях», не стикався з такою концентрацією хейту, як тепер.

Але новий фронтмен Тартака ставиться до токсичних коментарів та реакцію на себе з оптимізмом та іронією.

«Хейтери навчають мене нічого не сприймати занадто серйозно. Це певно єдиний дієвий спосіб справитися з хейтом. Я почав сам з того сміятись і себе ж трохи тролити», пише Сергій на своїх сторінках у соцмережах та закликає не мовчати про хейт і ділитися власними методами боротьби з негативом під хештегом #мені_по_приколу_твій_хейт

Раніше на сторінках гурту Тартак з’явився анонс про вихід нової пісні та кліпу на неї. А сам Сергій Строян підкреслив у публікації: «...вже найближчими днями вийде кліп на нову пісню, що має назву POPRYKOLU. Цей кліп дуже не сподобається хейтерам. І я вже не можу дочекатись, коли ми його опублікуємо».

Довідка:

«Тартак» – відомий український гурт, заснований у Луцьку 1996 року. Колектив знаний своїми хітами «Стільникове кохання», «Божевільні танці», «100% плагіат», «Наше літо» тощо.

На початку 2020 року засновник та вокаліст Олександр Положинський покидає колектив і на його місце приходить Сергій Строян, фронтмен гурту Чумацький Шлях.

У новому складі влітку 2020 року Тартак презентував нову пісню «Кому море, кому гори».1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter