Хто з волинян хоче стати зіркою місцевого ТБ. ФОТО

07 Листопада 2018

У СНУ імені Лесі Українки відбувся перший відбір від Суспільного мовлення України – у «Практикум на UA: Волинь». Учасники позмагалися за шанс потрапити на навчання від місцевого телеканалу, та вивчити секрети телебачення безкоштовно. Наступні кастинги будуть проходити у Волинському коледжі культури та мистецтв імені І. Стравінського та у Луцькому НТУ.Насамперед учасники заповнили анкету та поспілкувалися із медійниками. На співбесіді менторам «Практикуму» важливо було побачити реальну мету, бажання та мотивацію вчитися у потенційних теле-, радіоведучих, операторів, режисерів та звукорежисерів. Адже кількість місць - обмежена. Наприкінці кастингу організатори оголосили результати відбору.


Отож, за підсумками кастингу на безоплатне навчання радіоведучих у «Практикумі на UA: Волинь» було запрошено: Дарину Зінькевич, Дарію Зінковську, Анну Романенко, Юлію Книш, Богдана Ліпича, Ольгу Возняк, Марчук Наталію Марчук, Михайла Андрусіва, Анну Геру, Марину Дем’янчук, Катерину Линдюк, Ганну Яцюту.

На навчання телеведучих обрали таких учасників кастингу: Анну Морарь, Тетяну Саларук, Анастасію Ольхович, Сергія Квашенюка, Лідію Кожевнікову.
Саме вони впродовж місяця будуть навчатися у професіоналів із «UA:Волинь». Наприкінці «Практикуму на UA:Волинь» отримають сертифікат про проходження навчання, а найкращі з них - приєднаються до команди Суспільного.Нагадаємо, що наступні кастинги відбуватимуться:
7 листопада , 16:00, Волинський коледж культури і мистецтв І.Ф.Стравінського, 327 ауд. (вул. Шевченка, 50);
8 листопада, 15:00, Луцький НТУ, 215 ауд. (вул. Львівська, 75).

За детальнішою інформацією звертатися за тел./Viber + 3 8 (099) 341 73 60 або на e-mail: [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter