«Разом веселіше!»: дружина луцького бізнесмена показала, як тренується з донькою. ВІДЕО

04 Травня 2020

Дружина відомого луцького забудовника Андрія Разумовського Ангеліна Богданович зафільмувала, як займається спортом з донькою Євою. Лучанка зазначає, що це хороша альтернатива мультикам, оскільки малеча охоче повторює рухи за мамою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ВДОМАДОБРЕ: ДРУЖИНА ЛУЦЬКОГО БІЗНЕСМЕНА ПОХИЗУВАЛАСЯ ТЕПЛИМИ ФОТО З ДОНЬКОЮ

Відео Ангеліна виклала на своїй інстаграм-сторінці:

«Діти є відображенням своїх батьків.

Відмазки про дітей, які заважають піти на тренування – зараз неактуальні. Ловіть коротке відео про те, як проходять наші з Євочкою тренування!
Разом веселіше! Це хороша альтернатива мультикам, бо все ж треба повторити за мамою (коротко розкажу вам про свої думки на рахунок повторити...)
⠀ ⠀
Діти, як губки, поглинають все, що бачать і чують. Саме тому, важливо, щоб усе, що відбувається вдома, позитивно впливало на їхнє виховання та поведінку.
Батьківство – це справжнє випробовування, адже вам не лише потрібно навчитися правильно розподіляти свій час, але й бути послідовними у своїх словах і діях. Всі діти хочуть бути схожими на батьків, ми перші найважливіші люди в їхньому житті, які суттєво впливають на формування особистості.
А ще, якщо у вашої дитини є няня, плачевно, коли вона повністю заміняє Вас у житті дитини! Ваш особистий хороший приклад – це ключовий спосіб навчити малечу цінностей і принципів.

Тому, якщо ви хочете, щоб малеча вела здоровий спосіб життя, потрібно почати із себе. Наприклад, щоб привчити дитину займатися спортом і їсти овочі – перегляньте свій раціон харчування та звички. Покажіть їй, що здорова їжа та спорт це класно. Простий приклад значно важливіший, ніж тисяча слів, використовуйте цей принцип щодня. Не повчайте дітей простими розповідями про те, як вони повинні щось зробити, – робіть це з ними».

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter