«Холостячка» Іванка Клевчук: Уже не хочу простого хлопця на ровері

07 Квітня 2016
Текст: Наталка ПОЛІЩУК
Фото: з архіву Іванки КЛЕВЧУК


Сільські дівчата теж круті. Саме це намагалася довести учасниця популярного реаліті-шоу СТБ «Холостяк» Іванка Клевчук. Дівчина з села Новосілки Горохівського району підкоряла грузина, за серце якого перед камерами боролося кілька десятків учасниць. Волинська красуня дійшла до п’ятого випуску телешоу. Далі дороги з «Холостяком» розійшлися, та й дівчина засумнівалася, чи потрібна їй гонитва за цим женихом.

«І поїхала Іванка в Новосілки корови доїти!» – на прощання пожартувала дівчина. Як виявилося, сільська красуня нічим не поступається світським левицям. 21-річна студентка четвертого курсу Львівського аграрного університету вже перемагала на конкурсі краси у своєму виші. А ще юна знаменитість обіцяє, що незабаром її можна буде знову побачити по телевізору. Але подробиці телевізійної кар’єри та особистого життя дівчина поки тримає у таємниці.

ТРАКТОРИСТКА І КОРОЛЕВА КРАСИ В ОДНОМУ ФЛАКОНІ

– Іванко, розкажи, чому ти вирішила піти на цей проект?

– Мене швидше друзі підштовхнули, з якими якось побачили рекламу «Холостяка» по телевізору: «Іванко, іди пробуй, а раптом!?» Пішла на кастинг, який саме проходив у Львові. Пройшла перший відбір, а потім і решту етапів, після яких був дзвінок з СТБ: «Вітаємо, ви у двадцять п’ятці!». Вірю, що на проекті можна знайти своє кохання, хоча й не всім дано. А ще хотіла довести, ми, сільські дівчата, теж круті баби, про що я їй казала у своїй візитці.– Як твої батьки поставилися до участі в телешоу?

– Мама зраділа! У неї навіть були сльози на очах, сказала: «Пробуй, а чом би й ні». Ще в дитинстві, коли дивилася перший «Холостяк», заявила мамі: «Колись піду на «Холостяк», от побачите!». Мабуть, тоді я послала в космос інформацію. У мене кардинально змінилися взаємини з батьками. Після проекту зрозуміла, що вони в мене найкращі. Шкода, що у пост-шоу «Як вийти заміж» показали не все, що я казала про тата. Так, він у дитинстві піднімав на мене руку, та зараз у нас чудові стосунки.

– То ти справді хотіла знайти своє кохання на проекті?

– Так! Ну не вийшло (сміється).– Як відбувалися перші знімання у Новосілках?

– Ми виїжджали до річки. Людей не було, таке враження, що всі поховалися, боялися вийти. Тільки кум допоміг мені з трактором. Справді ефектною була моя їзда на тракторі, я навіть права тракториста маю!

НЕ ЗМОГЛА ВІДКРИТИСЯ ЧЕРЕЗ МОВУ

– Які моменти під час знімань були для тебе найскладнішими?

– Я така людина, що для мене немає складнощів. Напевне, найбільша складність – це мовний бар’єр. Навіть плакала, коли дізналася, що маю розмовляти з ним російською мовою. Для мене нічого не було важко: ліс – так ліс, готель – так готель. А от мова…– Розкажи про холостяка. Який він насправді?

– Хто буде головний герой шоу, залишалося інтригою до першої вечірки. Коли ми під’їхали, бачу, стоїть чоловік, подає мені руку і каже: «Привіт, мене звати Іраклі». Коли дізналася, що він грузин, сказала кілька слів його рідною мовою. Адже у мене багато родичів з Грузії. Мамині сестри повиходили заміж за грузинів. У мене хресний тато грузин, я теж маю там похресницю. Але під час знімань мені довелося спілкуватися з Іраклі російською, яку я погано знаю. Через мовний бар’єр не могла повністю відкритися, постійно виникала якась напруга. Вважаю, що була в нерівних умовах з іншими дівчатами.

– Порівняй перше і останнє враження про холостяка.

– Перше враження взагалі було незрозуміле. Не знала, чим людина дихає. Це ж грузин, гарячий чоловік. І коли уже йшла з проекту, то теж не розібралася в ньому. Коли у нас був тет-а-тет, він запитав, чи я хочу продовження. Чесно відповіла, що не знаю. Рада, що він мене відпустив.– На першій передачі він відправив з шоу дівчину. Підслухав, що вона бажає пов’язати долю з забезпеченим і реалізованим чоловіком. Як ти ставишся до такого вчинку Іраклі?

– Вона висловила свою точку зору, що хоче багатого та заможного. Він, навпаки, мав би її лишити, адже більша частина прийшла по те саме, але не зізналися. Вважаю, він неправильно зробив.

– А яку роль для тебе має забезпеченість твого обранця?

– Звичайно, фінансовий бік грає важливу роль. Чоловік має бути забезпеченим. Я не хочу мати простого хлопця, який нічого не має та їздить на ровері. Можливо, раніше і на такого була б згідна, але зараз ні. Хочу забезпеченого.– Якби все складалося на шоу успішно, Іраклі підійшов би на роль твого чоловіка?

– Ні, напевно. Ми різні. Це не моє.

– Одяг, у якому дівчата з’являлися перед камерами, – це був ваш вибір чи допомагали обирати?

– На проекті були стилісти, які допомагали і радили, як краще одягнутися. Звичайно, у нас був свій одяг, але якщо комусь чогось не вистачало, нам, звичайно, допомагали.– У тебе був образ сільської дівчини. Ти з’явилася у довгому платті з глечиком молока. На цьому умисно робили акцент?

– Не зовсім. Робили акцент на мені, на тому, яка я є. Це є моє, значить, вони мене так одягають.

– Що ти можеш сказати про суперниць? З ким найбільше подружилася? Хто тобі не сподобався?

– Усі дівчата дуже різні, але мені не було важко з ними. Я весела, якщо виникали сварки, підбадьорювала усіх. Найбільше здружилася з Катею Абдаловою (учасниця бійки у лісі). З цією людиною можна у вогонь і у воду. Що до учасниці Анетті… В Анетті з Іраклі своя історія. Вони дивляться один на одного і в них є якийсь контакт. Вона дивна, не така, як усі. Їй симпатизує Іраклі, дуже ревнує його. Чи закохався Іраклі у неї, не знаю. Побачимо у фіналі.– Хто винен у бійці на Дніпрі?

– Певною мірою винні ми, що не втрутилися і не розвели їх, але і Катя, і Наташа одна одну підбурювали. Вважаю, що найбільше винна у цій ситуації саме Наташа.

– У вас на проекті був «засланий козачок» від Іраклі. Це його подруга Ксюша, яка перебувала на «Холостяку» як учасниця шоу.

– Вважаю, неправильним засилати Ксюшу до дівчат. Ну ти ж мужик! Невже тобі самому не цікаво розібратися, хто є хто? Для чого брати людину, щоб вона тобі доносила?ЗІРКОВОЇ ХВОРОБИ НЕ ЗАРОБИЛА

– Як змінилося твоє життя після шоу?

– Я не прокинулася знаменитою, зіркової хвороби немає. Але в мене з’явилося багато прихильників. Наприклад, серед давно знайомих хлопців-бізнесменів, які раніше не звертали на мене уваги. А коли дізналися про участь у телешоу стали запрошувати на каву. Ну, думаю, хлопці, не хотіли такою, то не буду з вами й зараз. Думаю, мене моє таки побачить по телевізору! (сміється)

– А на вулиці тебе люди впізнають?

– Так! Нещодавно гуляла центром Львова. Підходять дівчата і кажуть:«Ви Іванка з «Холостяка»? Ви такі худенькі, не така, як по телевізору. Справді, кадр мене ще повнить. Ну і після шоу я кілограмів п’ять скинула. А ще у мене з’явилися фейкові сторінки у соцмережах, які заводять невідомі люди. Я маю тільки профіль в «Інстаграмі».– Чи є зараз в тебе хлопець, з яким зустрічаєшся?

– Ну, скажу, так, я зараз не в стані закоханості. Є багато знайомих хлопців, які хотіли б щось спробувати, але я не хочу зустрічатися, аби зустрічатися. Мрію знайти ту людину, з якою захочу спробувати все.

– Не жалкуєш, що не дійшла до фіналу?

– Насправді рада, що вибула. Мені на шоу було важко. А ще у проекті з’явилися такі ситуації, що мені за подібне було б потім соромно перед людьми. Уже зараз трапляються поцілунки учасниць з Іраклі. А далі пікантності буде ще більше і гарячіше.

– Чи хочеш ще раз взяти участь у «Холостяку»?

– Ні, не бачу у цьому потреби. Але по телевізору мене ще можна буде побачити і вже скоро, але поки це таємниця.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).

0

Читати ще

Коментарі

Депутат

Тупа, забита і амбіційна

Діма

Іванка кльова і дуже

Skiper12

ти диви поліха в місто

пф

йди вдарся об стіну. іванка

Буржуйка

Дуже класна дівчина. І добре,

Олексанр

ти просто супер!дійсно з

валентин

обмежена примітивна дівчина.

джордж

тільки обмежена особа буде

Альонка

Хороша дівчина....А хто не

Надія

ти обмежений,читати навчися

Ох

Просто жесть..

сс

Дєвочки і мальчики !В неї

аля

Йой... А показатись по

Лілу

Молодець іванка ,і нехай

Тому

що незважаючи на 21 століття

Анонім

про те, що жінкам від

Галя

ото, Іванка, почитай ці всі

артур

чоловік, який платить

валентин

чому я маю тратити зароблені

сер

дратують доці багатих батьків

пф

Ей..Видно сам грошей не маєш,

пф

аля, а ти показався в

пф

в чому там зацикленість на

пф

ахахха...тобі просто такі

оса

коментарі низьких ущєрбних

Шершень

Оса,ти Iванка?))

Аня

Ти придурок Горохів не Поліся

Аня

Ти жадний шмот в тебе не буде

маша

купляти любов за гроші - це

Наталія

Іванка супер!Особисто знаю і

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter