Головна муніципалка Луцька розповіла, як бути «блондинкою в законі»

19 Лютого 2016
Текст: Наталка ПОЛІЩУК
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

На якому дивані найкраще читається законодавство, хто подарував авто і чому тяжко спілкуватися з жінками – про це «Таблоїду Волині» розповіла керівник департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради Юлія Сиротинська.

Безлімітний робочий день і куточок маминого щастя

У мене розпочинається робочий день о 5:20. Я прокидаюся і починаю збиратися на роботу. Маю донечку-школярку, якій треба приготувати сніданок, допомогти зібратися у школу. Я – жінка, мені потрібно привести себе до належного вигляду. Зазвичай, на роботу прихожу о 8 годині, але коли дуже багато справ, можу прийти і о 7.

[caption]
З порогу кабінету головної муніципалки Луцька помітно: тут хазяйнує жінка[/caption]

***

Донечка ходить у другий клас в 4 гімназію. Приходить до мене дуже часто, тому що група продовженого дня до 18:00. Вона сідає на маршрутку, приїжджає на роботу і тут довчає уроки, поки я працюю. Їй тут цікаво. Вона пише, малює, я їй даю завдання. Поки я працюю, вона переписує уроки.

[caption]
З доньчиними малюнками не зрівняються жодні майстри[/caption]

***

У нас є мамин день – це неділя, коли мама вся доціна. Я стараюся на ці дні не планувати ніяких справ. Інколи буває, звичайно, що і в цей день не виходить – це коли ми готуємося до сесії, до виконавчого комітету, і всі документи потрібно належно підготувати.

[caption]
Робоче місце Юлії Сиротинської[/caption]

***

Я стараюся придумувати для доньки різний відпочинок. Якщо гарна погода, ми гуляємо по місту. Вона любить замок Любарта, любить парк, атракціони. Також їздимо у Рівненський зоопарк, до Львова. Звичайно цим не компенсуєш, але я стараюся надати їй якомога більше позитивних емоцій.

[caption]
Даринка - частий гість у маминому кабінеті[/caption]

З пологового – не в декрет, а на стажування

Няня гляділа мою доньку з четвертого дня після її народження і до садочка. Декрету у мене не було. Перед пологами я була на робочому місці до п’ятниці, а в неділю вже народила донечку. У вівторок мене виписали, а в середу я вже розпочала стажування на посаді юриста в департаменті підприємництва в Луцькій міській раді. За результатами конкурсу, я за місяць після стажування почала працювати і донечку гляділа няня. У рік і сім місяців ми пішли у садочок, успішно його закінчили і пішли в школу.

[caption]
В кабінеті Юлії Сиротинської багато квітів. Каже, дарують різні чоловіки...[/caption]

Приклад мами: донька хоче стати не юристом, а УЗІстом

Я не хочу, щоб вона була юристом – це для жінки дуже важка професія і ми з дитинства її налаштовуємо, якщо захоче, то буде лікарем. Мама б дуже хотіла, щоб вона була стоматологом, але вона вирішила, що хоче бути УЗІстом.

[caption]
Усюди - фото доньки[/caption]

Диван на якому добре читається законодавство

Це було літо, я практично жила на роботі. Дуже часто телефонувала охорона і дорікала, що у 24:00 ще не закрите приміщення. Було дві ситуації, коли я тут ночувала, адже потрібно було перечитати дуже багато нормативно-правових документів. Я згадала, що вдома в коморі маю диван, який непогано впишеться в інтер’єр і я попросила брата його перевезти на роботу. Із того часу повелося: коли я затримуюся довше на роботі, роблю собі чай, зручно вмощуюся на цей диванчик і читаю.

[caption]
Диван на роботу Юлія привезла для довгих робочих вечорів[/caption]

Хто дав гроші на авто?

У мене є авто «Део Ланос». Купили у грудні 2014 року. Це недороге авто, його ціна не є непідйомною. Але більшу частину грошей на автомобіль мені дала мама. У мене мама за кордоном. Як і кожна мама допомагає всім, чим може. Дуже багато допомагає внучці, балує її. Вона – улюблена бабуся. Спілкуються по «Вайберу», пересилають одне одному фотографії речей, які доця хоче.

[caption]
Купити автівку допомогла мама[/caption]

Жити на одну зарплату?

Що я можу дозволити собі на свою зарплату? Спробувати жити так, як живе 85% українців. До січня 2016 року я на руки отримувала заробітної платні в межах 3300- 3500 гривень, залежно від преміювання. Чомусь зазвичай у нас думають, що заробітна плата чиновника складає 10, 20, 30 тисяч гривень. Моя заробітна плата смішна, зважаючи на кількість тієї роботи, яку виконую. Якби не батьки, то жити на неї – нереально.

[caption]
Любов до квітів проявляється і в вирощуванні вазонів[/caption]

«З неба на землю». Замість прем’єр-міністра – начальниця муніципалів

Я дуже амбіційна. У дитинстві діти мріяли стати космонавтами, моделями, співаками, а у мене був період, коли я мріяла стати лікарем або прем’єр-міністром України.

[caption]
В робочому просторі Юлії Сиротинської - багато милих дрібниць: статуеток, вазочок, сувенірів[/caption]

Анекдоти про блондинок та робочі «ніжності» від заступника мера

Жартома колеги називають мене кіборгом. Останнього разу під час наради при міському голові заступник міського голови Сергій Григоренко сказав, що в міськраді є «дівчина, яка може знести все». Я з цього жарту довго сміялася. Чи ображаюся я на анекдоти про блондинок? Я вмію сміятися з себе. Я вмію сприймати критику з високо піднятою головою, але коли вона конструктивна. А анекдоти про блондинок я сама розповідаю.

[caption]
Юлія Сиротинська каже, що вміє сприймати жарти, а про блондинок сама розповідає анекдоти[/caption]

Не люблю жінок, які підгальмовують

Я керую на роботі штатом з 25 осіб і з них – лише чотири жінки. У нас – чоловічий колектив. Чомусь з жінками мені важко знайти спільну мову. Люди, які мене знають, кажуть, що у мене не жіноче, а чоловіче мислення. Через це мені важко з жінками. Але найбільше я не люблю жінок, які підгальмовують.


0

Читати ще

Коментарі

осбб

поважаю!

Skiper12

гарна жінка ну гарна і все

Сергій

Скільки заплатила за посаду,

Знайка

Кажуть, що квіти дарує один з

Woodi

І авто того депутата часто

123

Дуже гарний кабінет, гарна

А

А де тато Даринки?

Андрій

Це ви про депутата?

Сергій

Григоренко вже не депутат.

123

тато Дарини живе собі сам в м

Орест

Гарним та розумним жінкам

А

Щаслива людина

Виктор

И как бы много женщина не

Диван

Диван?

Хаппи

Відмінна вона сука, бо тільки

123123

Цей били

Кум

Сука це не сама погана риса.

Підлеглий

Нормальна. просто Кіборг,

Луцьк

Упс....ото коменти пішли ....

А-Т-О

Морда в неї здорова як у

А-Т-О 2

чому у керівника департаменту

Ольга

А как же утверждение, что бы

Мишко

Свиня товстоморда

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter