«Я кохаю тебе, мій солодкий Бублик»: волинські аніматори святкують дерев'яне весілля

08 Серпня 2019

Сім'я Тивонюків святкує свою маленьку дату – 5 років з моменту одруження. На своїй фейсбук-сторінках, закохані поділились привітаннями та розповіли свою історію кохання. П'яту річницу сімейного життя називають дерев'яним весіллям, оскільки дерево – доказ міцності шлюбу.

«Ми дорослішаємо і стаємо мудрішими. Чоловік – моя дуже велика і важлива підтримка. Це та людина, з якою не страшно випрямити крила і летіти. Він надихає на творчість і життя. Саме два роки тому ми одружилися і відгуляли наше шалене безалкогольне весілля. Чоловік сказав, що таке враження, що ми вже дуже давно разом. З цією людиною комфортно і затишно у будь-яких ситуаціях. Він мене «виглядив», коли я пробила ногу, він був завжди поруч, коли я хворіла. Саме з його допомогою я навчилася кататися на «веліку», а потім «ганяла» по місту. Він був мені підтримкою, коли в моєму життя сталася перша болюча втрата близької людини. Здається, два роки – це дуже мало, але як на мене – це і багато. Будемо робити все, щоб і наступні наші річниці проходили у любові і розумінні, щоб ми завжди згадували наше 8 серпня з усмішкою на обличчі. Я кохаю тебе дуже, мій солодкий Бублик. Дякую тобі за все», – підписала фото щаслива волинянка.

«5 рочків спільного щасливого життя», – підписав відео Леонід Тивонюк.«Таблоїд Волині» вітає пару з дерев'яним весіллям!

3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter