«Фоткаюся так тільки тоді, коли покачаю прес», – модель плюс сайз з Волині

26 Листопада 2018

Плюс сайз модель з Волині Ірина Демчук розповіла своїм підписникам в Інстаграмі, які думки про пишнотілих моделей їй вдалося зібрати за останні роки.

До допису дівчина прикріпила відверте фото, але каже, тільки вранці і після того, як покачає прес, дозволяє собі отак фотографуватися.

***
1. Всі ми підтримуємо колег, але не раз стикалася з тим, як 80 кг баришня осуджує 100 кг за її жирок. А – абсурд.


2. Більшість таки прагне схуднути, навіть якщо нічого для цього не робить.


3. Радує те, що плюс сайз моделінг перестає бути фріковим шоу.


4. Модель це та, що знімається, працює моделлю. Іншого не дано. А не та, що комусь подобається, а комусь не подобається.


5. Таки часто чую фразу: та вона не модель. Через фігуру, статуту, зріст, вагу, волосся, обличчя. Будь що. Відповідь у пункті 4.


6. Через те, що кількість плюс сайз моделей збільшилось, багато замовників не хочуть оплачувати зйомку, так як завжди можна знайти безкоштовну альтернативу. Це не стосується вигідних зйомок для обох сторін, tpf зйомки, домовленість про корисний бартер. Проте, в цілому, не беручи за комерційну зйомку оплати, моделі здешевлюють потенціал плюс сайз моделінгу.7. К-конкуренція. Зйомок в Україні наразі вистачає, але дійсно крутих зйомок не так уже і багато. І якщо мене беруть замість тебе чи тебе замість мене, то це не значить, що хтось з нас поганий. Не треба себе чи когось об'єктивувати. Кожна потрапляє на ту зйомку, на яку максимально підходить. І нема чого одна на одну через це ображатись


8.Моделі плюс сайз мають набагато більшу різницю в потенціалі одна між одною в міру помітною різницею в фігурі, віці та рості. Це і дає можливість кожній розвинутись в тій сфері моделінгу, на котрий найбільше підходиш.


9. Особисто я захоплююсь багатьма моделями України, і бачу великий потенціал. І хочу побажати кожній не втратити свій шанс.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter