«Фарби говорять міжнародною мовою»: луцька художниця про власну виставку в Єгипті. ФОТО

30 Серпня 2019

Луцька художниця Алла Харчук поділилась світлинами з відпочинку у Єгипті. Лучанка закохалась у прекрасні краєвиди та навіть провела власну виставку у Шар-ем-Шейх.

Знімки вона виклала на своїй фейсбук-сторінці.

«Моя «виставка» у Sharm El Sheikh або що я робила у відпустці.

Море...Чотири літери, в яких так багато свіжості, глибини, насолоди та спокою. Головне дочекатись ранку, обійняти поглядом море... Подивитись у вічі небу... А море і небо – вони два символи безкінечності. Куди б я не їхала у подорож – завжди беру з собою фарби, щоб писати натхненні етюди. Я бачу, як моє мистецтво знаходить відгук у серцях глядачів, якої б національності вони не були. Цьогоріч лишила частинку свого серця в Єгипті.

Приємно, що мені запропонували організувати виставку у Sharm El Sheikh, хоча не знаю, коли повернусь сюди знову... Приємно, що живопис цінується всюди, фарби говорять міжнародною мовою... Червоне море прекрасне: неймовірно чисте, тепле, глибоке ,синє-синє, місцями просто бірюзове. А в Reef Beach я просто закохалася. Це безкрайнє море і надзвичайно живописні рибки...P.S Хто був у Єгипті чим вам сподобалась ця країна?», – підписала фото лучанка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДОМА ТЕЛЕВЕДУЧА ОЦІНИЛА ТАЛАНТ ЛУЦЬКОЇ ХУДОЖНИЦІ

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter