Ексдепутатка Луцькради вважає, що відповідальні за війну – українці

24 Березня 2023

Лучанка, ексжурналістка та телеведуча, депутатка Луцької міської ради VI скликання (2010-2015 роки) Ірина Комлик поділяє думку про те, що «головний наш ворог – він не зовні, він усередині нас, і кожен з нас відповідає за все те, що зараз відбувається на нашій землі». Свою професійну діяльність нині жінка описує так: «Провідник у глибинну цінність/єдність душі і тіла. Відродження жінки наставник. Особисті консультації».

Відповідний допис вона розмістила на своїй фейсбук-сторінці, передає Район.Луцьк.

«Поки в наших серцях є ворожнеча, ненависть, злість, заздрість, ревнощі, образа, жалість до себе – війна продовжуватиметься», – вважає Ірина.

Вона думає, що наблизити мир можна, взявши відповідальність за війну на себе.

«Саме так, кожен із нас зможе наблизити мир – кожний українець, де б він зараз не знаходився. Для цього потрібно очистити своє серце від ненависті, усвідомити свою відповідальність за все, що відбувається на нашій землі, і попросити щиро за все прощення – у своїх близьких, друзів, у всіх – кому ми колись завдали біль і страждання, словом чи ділом, усвідомлено чи не знаючи про це! Попросити прощення за свій рід і за всіх, хто колись приходив на цю землю і не відав, що творив. Попросити прощення за всіх, що нині живуть тут і зараз на цій землі», – пише на своїй сторінці лучанка.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter