Доклав зусилля для будівництва лікарні: заслуженому лікарю з Волині виповнилося 80 років

10 Березня 2023

Вчора, 9 березня, відсвяткував ювілей багаторічний очільник Володимир-Волинської центральної міської лікарні, терапевт, лікар-ендоскопіст, заслужений лікар України Ярослав Федорович Ємчик.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Володимирського ТМО.

«Наші колеги від усього колективу Володимирського ТМО привітали Ярослава Федоровича та подякували за вагомий особистий внесок у розвиток медицини, за вірність своїй роботі, піклування про здоров’я людей. Побажали міцного здоров’я, непереможної сили духу, завжди і скрізь бути у відмінному настрої і всіх життєвих благ! Многая літа!» – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ НЕ БУДУТЬ ПРИЙМАТИ ПОЛОГИ

Ярослав Федорович Ємчик закінчив Чернівецький державний медичний інститут у 1966 році за спеціальністю «Лікувальна справа». Став до роботи на посаді головного лікаря Володимир-Волинської центральної районної лікарні з 1 лютого 1975 року. Працював до 8 серпня 2008 року. Ярослав Федорович доклав чимало зусиль для будівництва лікарні у Володимирі-Волинському. За його діяльності Володимир-Волинська центральна районна лікарня мала 320 ліжкомісць та була самостійним багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter