«Добре, що такі хлопці досі ще десь беруться»: лучанин «відремонтував» стежку. ФОТО

14 Липня 2021

Лучанин Назар «відремонтував» стежку біля моста на вулиці Шевченка. Він зрізав штирі, через які люди рвали своє взуття та шини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ З'ЯВИТЬСЯ НОВИЙ ХРАМ. ФОТО

Про це повідомив Volodar Afon е фейсбук-спільноті «Теревеньки про Луцьк»:

«Кому хотілось позитивних новин??

Ось позитивна.

Іду я з моста на Шевченка до "Нової Лінії" та зустрічаю на стежці парубка із маленькою акумуляторною "бжикалкою", шось там собі робить та й робить на тій стежині. Я вже його пройшов, а тоді думаю СТОП! Треба спитати що він такого робить, бо чуйка мені підказувала, що він займається доброустроєм Суспільного Простору і при тому не схоже що є працівником комуналки...

В такім разі він гідний віддяки, подумав я! І знаєте, він справді ніякий не комунальник, він там навіть не живе близько. Колись тільки жив. Каже учора десь вичитав у пабліках, що люди на штирях що стирчать із землі взуття рвуть вже багато років, а хтось шину порвав... То він узяв свій інструмент і пішов зрізати ті стирчалки, ще молота взяв аби збити гострі камені... Коротше коли я проходив то він уже закінчував роботу і збирався йти.

Ймення героя сучасності Назар. Хто його упізнає – обов'язково тегніть)

Ці всі "незаконні" стежки комунальникам до одного місця, вони ніколи там не зроблять доброустрій, де людям треба, але їм не треба. Ми у свої 20+ з друзями теж іноді шось лагодили в місті. Добре, що такі хлопці досі ще десь беруться, близька тема отаке діло!) Повага Назарові!».

1

Коментарі

Привіт

Як з ним зв'язатись?) В кого є контакти?

Привіт

В кого є контакти цього хлопця? Як прізвище?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter