Дмитро Монатик розповів, чи привіз дружину та синів назад до України

22 Липня 2022

Відомий співак родом з Луцька Дмитро Монатик, який нещодавно повернувся до України, розповів, чи приїхали разом з ним діти та дружина, повідомляє ТСН.

Війна заскочила виконавця у відпустці з родиною у Барселоні. Там він одразу заступив на культурний фронт. Майже усі п'ять місяців артист без упину давав благодійні концерти в різних куточках світу, а зараз повернувся до України.

У «Сніданку з 1+1» MONATIK розповів, що повернення до України нагадало йому мирний час, коли він після довгих турів приїздив додому. Проте, зараз це зовсім інший настрій та картини навкруги.

«Враховуючи, що у мене декілька років поспіль життя було у ритмі та русі – то ти наче повернувся додому з туру. Щоправда, Київ порожніший, ми їхали через Макарів, просто розривають серце навпіл від побачених розбитих будинків. Ти дивився це на екрані і боліло та болить, а коли ти бачиш це на власні очі – сльози просто рікою», - прокоментував співак.

Наразі до України MONATIK повернувся сам. Його дружина Ірина та двоє синів – Платон та Данило – залишились за кордоном. Говорить, що сумує за родиною, у будинку дуже порожньо та не вистачає дитячого сміху. Проте навіть через відстань MONATIK не пропускає важливих моментів у житті синів, навіть таких, як випадіння молочних зубів.

«Ми весь час на відео. Нещодавно Дані відеозв'язком вирвали другий молочний зуб. Перший встиг я вирвати, а другий вже робила дружина. Телефонує мені такий беззубік, зубна фея також прилітала. А малий Платон весь час каже: "Ну вирвіть мені теж зуб. Чому тільки до Дані прилітає зубна фея?". Кажемо йому, щоб він не поспішав так дорослішати. Але він завжди засмучується, що у Дані випадає зуб, а у нього ні», – поділився MONATIK.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter