Директор Волинського обласного центру зайнятості зворушливо привітав маму з днем народження

24 Січня 2019

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк зворушливо привітав свою маму із днем народження.

Вітальний пост він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«У житті щасливого чоловіка завжди є дві найдорожчі жінки - та, яка дає життя (мама), і та, яка через певний відрізок років доповнює його (дружина).

Сьогодні свято у моєї найріднішої, найкращої, найтурботливішої та безмежно дорогої мами! Цього дня хочеться казати мамі тільки ті слова, які завжди зберігаються десь у закутках душі, але не часто озвучені людині, яка їх найбліьше заслуговує.

Я вдячний своїй мамі за найдорожчий подарунок, зроблений мені, - життя! Дякую за любов і турботу, за перші слова і перші кроки, за правильні життєві настанови, за подаровану віру в добро, людяність і щирість! Спасибі за відчуття справжнього родинного затишку і підтримку на всіх етапах мого життя!

Дякую Богові за чудову матір, за прекрасну бабусю для моїх синів, за люблячу берегиню нашого родинного вогнища! Нехай Бог дарує Вам, мамо, міцне здоров'я, довголіття, душевний спокій, легкість і радість! Ми ж, Ваші діти та онуки, будемо робити усе, аби з Вашого обличчя не сходила посмішка, Ви були зігріті нашою любов'ю та вдячністю!», – написав він.4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter