«Дій активно! Живи позитивно!» – як українські журналісти відпочивали у Буковелі

10 Січня 2019

У грудні 2018 року на гірськолижному курорті «Буковель» відбувся прес-тур для журналістів з різних куточків України. Серед вісімдесяти медійників до курорту завітали і представники волинських видань.

Такий передноворічний подарунок журналістам зробив позафракційний народний депутат та співвласник курорту Олександр Шевченко, який наразі є кандидатом у президенти України від партії «Українське об'єднання патріотів». Восени 2018 року волинські делегати на внутрішньопартійному праймеріз підтримали кандидатуру нардепа більшістю голосів.

Журналістський візит до Буковелі, який відбувся за сприяння Благодійного фонду Олександра Шевченка та Українського журналістського фонду, є частиною масштабної програми співпраці між благодійними організаціями та меценатами і українськими медіа.

Головною комунікативною платформою для цієї співпраці виступає масштабний медіа-фестиваль «Буковель Натхнення», який передбачає творче спілкування журналістів у літературних вітальнях, обмін досвідом через тренінги, круглі столи і майстер-класи. Реалізацією цього заходу також займаються Благодійний фонд Олександра Шевченка та Український журналістський фонд. Минулого року на триденний фестиваль завітало близько 200 медійників.

Участі у грудневому прес-турі були удостоєні працівники преси, які були задіяні у творчих конкурсах, що передбачають висвітлення у ЗМІ благодійної діяльності в Україні.

У першому конкурсі – «Поспішай творити добро» – взяли участь понад 700 українських журналістів. Медійники знайшли унікальні прояви благодійності, які виражалися не лише в грошовому еквіваленті, а й в простих речах, які змінили чиєсь життя.

Подібну спрямованість має і другий конкурс журналістських матеріалів під назвою «Дій активно! Живи позитивно!». Зокрема, в рамках цього конкурсу журналісти українських медіа розповіли і про свій відпочинок у Буковелі.

Історія курорту починалася з 2000 року, коли з’явився план створення туристично-рекреаційного комплексу цілорічного функціонування. Наразі «Буковель» є одним з найпопулярніших місць активного та комфортного відпочинку не тільки в Україні, але й за її межами. Адже за рівнем технічного оснащення та якості послуг він не уступає іншим рекреаційним центрам подібного типу.

Зимовий візит до «Буковелю» залишив журналістам безліч яскравих вражень та спогадів, якими згодом вони поділились у своїх матеріалах. Усіма авторами були відмічені високоякісний сервіс та європейський рівень комфорту на курорті.

Окрім чисельних розважальних атракцій, журналісти згадують бальнеологічний центр, що спеціалізується на допомозі людям з проблемами опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та сечовивідних шляхів.

Неодноразово згадувався і неймовірний оздоровчий спа-комплекс «VODA club», який приходиться до душі поціновувачам релаксу й пасивного відпочинку. У комплексі діють басейни, джакузі, спа та коктейль-бари.

Звертаючись до любителів драйву, журналісти розповіли про Буковельські гірки «Roller Coaster zipline» та про традиційну розвагу курорту – катання на лижах та сноуборді.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter