Депутат Волинської облради просить негайно заборонити гей-паради, а ректор ЛНТУ – проти

31 Серпня 2018

Врегулювати на законодавчому рівні заборону «пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей» просить депутат Волинської облради Сергій Слабенко.

Як повідомляють Волинські Новини, про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму 30 серпня.

Проект рішення ради «Щодо негайної необхідності розроблення, внесення та прийняття Верховною Радою України законопроекту про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей, зокрема, у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури», тематичних матеріалів у засобах масової інформації» презентував депутат Сергій Слабенко.

З його слів, у ЗМІ детально висвітлили ситуацію, яка склалася в зв’язку з проведенням окремих заходів певною частиною населення. Законодавство не врегульовує одностатевих відносин, тож виникла правова колізія. Частина суспільства вимагає легалізації одностатевих шлюбів, отримання ними повних прав і свобод, зокрема, виховання дітей. Одночасно, зауважує Слабенко, ці групи розповсюджують свою продукцію на різних рівнях, були навіть пропозиції «приносити певні книжечки в дитсадки, виховуючи у дітей рівне ставлення до одностатевих шлюбів». На жаль, з його слів, Україна, на відміну від Польщі та країн Балтії, не ухвалила законодавства, що поставило б це у правове поле. Окрема частина суспільства, мовляв, проводить альтернативні паради, що переростають у масові бійки.

Голова комісії
Петро Савчук зауважив, що заборона може викликати зворотний процес, адже усе, що заборонене, цікаве. Краще, на його думку, вести правильну роз’яснювальну роботу ще з дитячого садочка. Він зауважив, що «від одностатевої співпраці не буде продовження роду», тому це шлях у нікуди.

Члени комісії рекомендували підтримати проект рішення.

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter