Чому віце-мер не носить обручку, а очільник «Батьківщини» не дарує прикрас

02 Лютого 2016
Фото: Роман Домбровський, Сергій Олешкевич
Текст: Ельвіра Яцута, Сергій Олешкевич


Традиція прикрашати своє тіло й одяг з’явилась дуже давно. Вважалося, що коштовне каміння впливає на долю людини, захищає чи навпаки притягує біди. Однак останнім часом прикраси все більше втрачають ритуальний сенс і стають питанням стилю і смаку.

Сьогодні, під час сесії Луцької міської ради, журналісти «Таблоїда Волині» вирішили приглянутися до «декору» наших обранців та поцікавитися їхніми вподобаннями.

Як зазвичай це буває, жінки про прикраси говорили значно охочіше. Похизуватися гарними ланцюжками та сережками приємно, та й про каблучку, подаровану коханим чоловіком, наші депутатки можуть розповідати довго. А от чоловіки в цьому питанні виявилися куди стриманішими.

[caption]
Заступник міського голови Тарас Яковлев[/caption]

Перший заступник луцького міського голови Тарас Яковлев не визнає жодних прикрас. Згадав, що колись мав золоте кільце-печатку, подаровану батьками. Після того, як загубив її 5 років тому, більше прикрас не одягав. «Особисто мені це заважає, я навіть обручку не ношу. Мені без неї зручніше», - додав чиновник. Найбільш унікальнім коштовним подарунком для дружини Тарас Яковлев вважає каблучку, яку подарував, коли пропонував одружитись.

[caption]
Заступник міського голови Сергій Григоренко[/caption]


Інший заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко виявився людиною дуже практичною і не схильною до будь-якого прикрашання себе. «Ніколи прикраси не носив і не ношу. Не одружений, тому обручки нема. Чи буду її носити, коли одружусь, ще не вирішив». Згодом чиновник зізнався, що у нього таки є річ, яку можна трактувати. Запонки. «Чоловік має себе прикрашати годинником, гарною ручкою та гарними запонками», - підмітив наостанок Григоренко.

[caption]
Керівник луцької поліції Ігор Муковоз[/caption]

Керівник луцької поліції Ігор Муковоз не тільки сам не носить прикраси, але й не любить, коли це роблять його підопічні. «Визнаю лише годинники. Мені не подобається, коли держслужбовці-чоловіки ходять на на роботу з перстням чи іншими прикрасами, що впадають в очі. Людина повинна одягатись відповідно до посади, яку займає. Це нормально для прихильника хард-року чи хеві-металу. В інших випадках не доцільно», - переконаний чиновник.

[caption]
Депутат Євгеній Ткачук[/caption]Депутат Луцької міської ради Євгеній Ткачук відповів з гумором. «Я не такий радикальний, але пригадую гарний анекдот «в тему». Приходить син додому із сережкою, а батько каже: «Сину, ти знаєш, що сережки носять або пірати, або геї. За вікном корабля я не бачу». Хоча деякі прикраси у депутата все ж знайшлися: обручка, хрестик і коштовний годинник. Останній Євгенію Ткачуку подарували, а такий же він подарував своєму другові, братові та компаньйону.

[caption]
Депутат Григорій Пустовіт[/caption]

Депутат Луцької міської ради Григорій Пустовіт розповів, що армія «відбила» у нього будь-який потяг до прикрас. «В армії не прийнято носити каблучки, сережки, ланцюжки і подібне. Дарую теж нечасто. В часи моєї молодості прикраси були дефіцитом. Ми турбувалися про більш насущні речі. А в старшому віці з’явились інші цінності та інтереси», - розповів депутат.Однак одну прикрасу «Таблоїд Волині» виявив – "запонку" на краватці. Григорій Пустовіт розповів: «Мене всі за неї критикують. Вона відразу в мені виявляє військову людину, адже у них обов’язково має бути на краватці запонка. Я її все ж ношу, це моя фішка».

[caption]
Депутат Ігор Поліщук[/caption]


Єдиною прикрасою, чи скоріше необхідністю, депутата Ігоря Поліщука, є годинник, якому вже більше 5 років. Натомість чиновник зізнається, що часто дарує прикраси жінкам. «Різним жінкам потрібно дарувати різні прикраси. Я намагаюсь спочатку дізнатися, які саме подобаються жінці, з дорогих матеріалів чи ні, етно тощо», - ділиться секретом Ігор Поліщук. На питання, чи багатьом жінкам робив такі дарунки, зі сміхом додав: «Безумовно, у мене дві бабусі, мама, є знайомі дівчата, колеги».

[caption]
Депутат Тарас Шляхтич[/caption]

Депутат Луцької міської ради Тарас Шляхтич до прикрас ставиться негативно і ніколи їх не носить. Знову ж таки використовує годинник, подарований дружиною. Вона ж єдина жінка, якій дарує прикраси.

[caption]
Депутат Наталія Бунда[/caption]«Особливої уваги прикрасам не надаю. Але віддаю перевагу сріблу над золотом. Прикраси люблю стримані, але з родзинкою», - зазначила «Таблоїду Волині » депутатка Наталія Бунда. Щодо прикрас, які були на ній під час сесії, розповіла: «Мені подобається поєднання чорного та світлого кольорів, оскільки мій улюблений колір – білий. Люблю оригінальні речі, які є в одиничному екземплярі. До прикладу, це кільце було одне в магазині. Ось я його і придбала».

Пригадала Наталя Бунда і свою першу прикрасу в житті: «Я тоді була ще дуже маленькою. Оскільки я люблю дельфінів, моя сестра подарувала мені кільце у вигляді дельфіна з блакитними камінчиками замість очей. Цей подарунок був мені дуже дорогий».

[caption]
Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко[/caption]Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко зазначила, що прикраси носить із задоволенням. Однак у виборі жінка довіряє лише своєму смакові, обирає індивідуально. Надає перевагу речам практичним, які можна і на роботу одягти, і на вихід. Юлія Василівна розповіла: «У мого чоловіка, звичайно, гарний смак. Та ще не було такого випадку, щоб він зі мною не радився перед тим, як дарувати. Під час вибору весільних каблучок у мене була лише одна умова: поверхня повинна бути гладкою і рівною. Це данина традиціям».

[caption]
Депутат Алла Надточій[/caption]


Депутатка Луцької міської ради Алла Надточій розповідала про прикраси дуже охоче. Однак на засідання сесії міської ради жінка вирішила обмежитися лише зеленим годинником, подарованим чоловіком. Його носить на лівій руці. Як виявилося, депутатка раніше займалася грою на баяні і звичка залишилася. Цікаво, що усі попередні годинники постійно ламалися. «Цей працює, певно, тому що подарований чоловіком», - ділиться дімками депутат. Алла Надточій не є прихильницею великої кількості прикрас, але перевагу надає золоту. Частіше прикраси жінці дарують.

[caption]
Депутат Анна Мовяк[/caption]


Мати 4 дітей, депутка Анна Мовяк у питанні прикрас невибаглива. Обирає ті, що підходять до одягу. Зізнається, що більшість подаровані мамою та чоловіком.

[caption]
Депутат Микола Дендіберін[/caption]


Насамкінець увагу «Таблоїда Волині» своєю краваткою з футбольною розміткою привернув депутат Микола Дендіберін. Ювелірних прикрас у нього не знайшлося. «Золота не ношу, бо мене обікрали. Та й небагато було: 2 перстні, ланцюжок..» Жінці, вважає, краще дарувати квіти. А, показуючи годинник, додав: «Подарунок дружини. Недорогий, до 3 тисяч».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter