Четверть депутатів Луцькради за знаком зодіаку – Близнюки

04 Лютого 2016
Астрологи переконані, що дата народження та знак зодіаку впливає на характер і долю людини. Народженим під одним знакам легше вдаються одні справи, іншим – інші, та й схильності у кожного – свої.

«Таблоїд Волині» вирішив поглянути, які знаки зодіаку переважають у депутатському складі Луцької міської ради та дізнався в астрологів, чи є якась закономірність у таких перевагах.

Після пошуку дат народження депутатів таки вдалося виявити цікаві речі. Зокрема, у міськраді виявилось найбільше Близнюків: із 42 депутатів дев’ять обранців народжені під цим знаком, а це – майже четвертина усіх представників міської громади.

Під знаком Близнюків народилися Юрій Безпятко, Петро Бойко, Вікторія Побережна, Сергій Шкода, Віктор Ящук, Андрій Козюра, Валерій Бондарук, Олександр Лазука та Микола Яручик.

Із точки зору астрології така кількість Близнюків серед депутатів виглядає зовсім не дивним, адже Близнюки характеризуються високим рівнем комунікації, а інколи і вмінням «жонглювати словами». Планета Близнюків – Меркурій, що асоціюється з Гермесом – богом торгівлі та ділових відносин. Планета наділяє цей знак зодіаку рухомістю в діях та словах, потягом до чогось нового, а також вмінням виходити «сухим із води». Разом з цим більшість Близнюків наділені артистичним талантом, який тільки підкреслює їхні сильні сторони.

Із семи фракцій, які представлені у міській раді, у п’яти з них є хоча б один Близнюк. Винятком стали тільки Радикальна партія Олега Ляшка та «Самопоміч».

[caption]
Депутати-Близнюки[/caption]

Шестеро депутатів народилися під знаком Риб. Це – Микита Рабан, Сергій Савчук, Сергій Була, Тарас Шляхтич, Петро Нестерук і Андрій Авраменко.

Риби характеризуються досить розвиненою інтуїцією. Вважається, що вони якимось шостим чуттям можуть відрізняти правду від брехні, а також проникати в саму глибину проблеми. Риби вирізняються бурхливою фантазією, і серед них багато мрійників та ідеалістів, які прагнуть змінити світ.

[caption]
Депутати-Риби[/caption]

Під знаком Козерога народилося п’ятеро обранців луцької громади – Юлія Дацюк, Майя Шостак, Микола Собуцький, Артем Запотоцький і Андрій Покровський.

Більшість Козерогів характеризуються потягом до управління, як навколишніми подіями, так і людьми. Знак зодіаку, який вважається досить обережним, вони не вмішуються в конфліктну ситуацію, але намагаються знайти у ній вигоду для себе, своєї справи або ж загальної мети.

[caption]
Депутати-Козероги[/caption]

По четверо обранців мають знаки Овна, Водолія та Діви.

Овни – Орися Залевська, Григорій Пустовіт, Євгеній Ткачук і секретар міськради Юлія Вусенко. Овни вміють добиватись поставлених цілей, а також володіють особливою впертістю, яка домопамає їм у житті та карєрі. Це люди, які вміють поставити собі ціль, а потім всіма можливими способами добиватись її, і вони її справді можуть добитись, навіть якщо ця ціль з першого погляду здається неможливою.

[caption]
Депутати-Овни[/caption]

Водолії – Олександр Волинець, Микола Дендиберін, Тетяна Янчук і Микола Федік. Водолії мають гарне вміння притягувати людей, в цьому їм допомагає їхня доброзичливість. Їх також характеризують, як дуже допитливих, які цікавляться різними аспектами життя. Окрім того, цей знак зодіаку любить перебувати в компанії, а також при необхдності переводити тему розмови в цікаву їм сферу.

[caption]
Депутати-Водолії[/caption]

Діви – Олександр Кравченко, Борис Смаль, Костянтин Петрочук, Олександр Козлюк. Діви характеризуються значною пунктуальністю та перфекціонзмом. Якщо вони хочуть зробити якусь справу, то намагають зробити її максимально наближеною до ідеалу.

[caption]
Депутати-Діви[/caption]

Депутати-Раки – Ігор Поліщук, Павло Данильчук і Наталія Бунда. Раків астрологи характеризують як людей з значною чутливістю, але разом з тим значною внутрішною енергією, яка допомагає їм долати перешкоди. Вони хороші тактики, які використовують не так грубу атаку, як вміння вичікувати та природню хитрість зі значною інтуїцією.

[caption]
Депутати-Раки[/caption]

Представники найпристраснішого знаку Скорпіона – Богдан Богонос, Богдан Вавринюк, Анна Мовяк. Скорпіони – борці по своїй природі, вони люблять ставити перед собою важкі цілі, які можуть бути не доступні для інших людей. Це "сірі кардинали", які хочуть бачити, що відбувається і контролювати ситуацію в закулісних іграх. І їм це часто вдається.

[caption]
Депутати-Скорпіони[/caption]

Леви – Микола Романюк та Алла Надточій. До речі, кажуть, що жінки-Леви і чоловіки-Леви – то різна історія. Леви – царственні особи, які полюбляють бути в центрі уваги. Це люди, яким по природі дано знаходитись в самому центрі ситуації, якщо не фактично, то інформаційно.

У Луцькій міській раді виявилось дуже мало Стрільців та Терезів: лише по одному депутату. Депутат-Стрілець – Аркадій Соломатін. Стрільці характеризуються як доволі азартні особистості. Це знак зодаку, який не боїться проблем чи відповідальності, а також любить їх вирішувати. Це досить активний знак, який вміє використовувати цю свою сильну сторону.

Депутат-Терези – Сергій Балицький. Вони характеризуються тим, що вміють привертати до себе увагу людей, а також бути компанійськими та балакучими. Вони легко йдуть на контакт і приваблюють до себе увагу інших людей.

А ось Тільців серед депутатського складу міськради немає, і як стверджують зорі – це не зовсім погана тенденція.

Прокоментувати астрологічні фракції у міськраді «Таблоїд Волині» попросив луцького ведичного астролога Олега Янчука. Усе вищезазначене спеціаліст підтвердив.

«Відповідно до західної астрології, Близнюки – це знак, який передбачає роботу з інформацією і спілкуванням. Саме близнюки характеризуються комунікативними здатностями та цілеспрямованістю», – зазначив спеціаліст.

Щодо Тільців, яких у чинному скликанні немає жодного, астролог пояснив: «Телець – це матеріалістичний знак. Основна мета людей цього знаку – збагачення та матеріальне благо. Зазвичай, такі люди є торговцями або сільськими робітникам».

Цікаво, що зірки передбачають непогану перспективу з такими депутатами: цілеспрямованість і без потреба наживи. Хм…хто-зна!
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter