Бородатий команч і хаскі в ролі вовка: екзотична фотосесія лучанина

21 Лютого 2019

Лучанин Олександр Стеренчук вирішив влаштувати сюжетну фотосесію «з історією», в якій спробував увійти в образ індіанця з племені команчів.

Про те, як в його голову прийшла ідея, і як відбувалась фотосесія, він розповів у коментарі для «Таблоїду Волині».

«Ідея з'явилася, як завжди, на рівному місці. Я ніколи не хочу просто фотографуватися. Якщо фото – то це має бути мікроісторія. Я точно так само роблю і у відео, коли знімаю. Ненавиджу банальні нарізки кадрів, як і банальні фоточки – тільки сюжет.

Я сидів і переглядав фото з життя народів Північної Америки. І хотів спробувати, наскільки я міг би бути, скажімо, одни з команчів. По-моєму, ідея вдалася. Але за втіленням насправді стоїть професійний фотограф-постановник Варвара Шевчук. Це вже не перший мій фотосет із нею. Кілька років тому вона втілювала в життя мою ідею брутального капітана корабля.

В останній момент я подумав, що вождеві команчів потрібна тотемна тварина – вовк. Вовка зіграв хаскі Буран, якого дали мені друзі Яна Бренич та Дмитро Мандзюк. Саме вони допомогли мені перебороби страх перкд ним. Бо я великих собак трішки боюся», – зізнався Олександр.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Читати ще

Коментарі

Дзідзьо

Під мене косить

нє

на останній видно, що під хаскі)

Хаскі

Він не косить не під кого. Він рубає по-своєму! Шо сокири в руках не бачили?!)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter