BLOG на нічку: весілля Потапа і Насті очима українських зірок

23 Травня 2019

Серед фанатів продюсера Потапа та співачки Насті Каменських вже давно ходили чутки про їхні романтичні стосунки, а у соцмережах та ЗМІ нерідко говорили про ймовірне одруження.

І от сьогодні, 23 травня, мережу сколихнула несподівана новина: Потап і Настя одружуються!

Першим офіційним підтвердженням цьому став зворушливий кліп на пісню «Константа», яку відомий продюсер присвятив своїй коханій. Романтичне відео оприлюднили зранку на Ютуб-каналі «ПТП»:

«Багато хто запитує, чому ми так довго все приховували, і тут є відповіді на всі запитання. Це особливий твір, найчесніша річ, яку я коли-небудь писав. Я не назвав би це піснею, треком, синглом, хоч це і стане частиною нового альбому ПТП. Це мої почуття, частина моєї душі, мого серця. "Константа" – це чесне зізнання чоловіка в коханні до своєї жінки. Зізнання моїй дівчинці Насті Каменських, яку я кохаю та з якою сьогодні одружуся. Це лірика про найголовніше – союз наших галактик, наше кохання», — коментує відео Потап.

Слідом за оприлюдненим кліпом пішли новини і про саму церемонію одруження. По Інтернету розлетілися перші фото та відео з Істраграм-сторінкок українських зірок, що були на весіллі.

Серед інших, привітати новоспечене подружжя приїхали Юрій Нікітін, Ольга Горбачова, Володимир Дантес, Дмитро Ступка, Тіна Кароль, Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

А співачка Оля Полякова навіть вела онлайн-трансляцію з весілля на Ютубі:Волидимир Дантес також потішив Інстаграм-користувачів сторіз з пам’ятної події:А такі епізоди із зіркового весілля зібрали на Ютуб-каналі «Слухи TV»:Поділився спільним фото з молодятами ведучий Юрій Горбунов:А сама Настя Каменських потішила шанувальників фотографією з передвесільних приготувань:Похизувався фотографією з весілля актор Дмитро Ступка:

Романтичним фото Потапа і Насті поділилився в Інстаграмі гурт «Время и стекло»:

4

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter