«Без неї нічого не існує»: лучанин зізнався у коханні відомій волонтерці. ФОТО

10 Травня 2022

Лучанин Павло Пащенко зізнався у коханні дружині, відомій волинській волонтерці Вікторії Пащенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФРОНТМЕН ГУРТУ «АНТИТІЛА» ЗАПИСАВ ВІДЕО ДЛЯ ЛУЦЬКОЇ ВОЛОНТЕРКИ. ВІДЕО

Про це йдеться у дописі на його фейсбук-сторінці:

«Не кожному під силу, привселюдно перед своєю дружиною визнати свої помилки, та закричати на весь світ від щирого серця Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ. Був час коли ми раділи життю і будували плани на майбутнє, сміялися як діти вечорами та розмовляли майже до світла.

Життя кожного чоловіка починається тоді, коли він знаходить свою половину. Жінка надає життю чоловіка сенс та ціль. Жінка є тією таємною половиною чоловіка, яку він завжди намагається ховати від іншого світу, щоб не здаватись беззахисним.

Поряд з жінкою чоловік може бути "голим", таким, який він є насправді. Поряд з жінкою чоловік перетворюється на пластилін, з якого вона ліпить все що їй заманеться. Бо коли поруч є жінка, сімейна "фортеця" не руйнується.

Французи колись сказали мудру річ – шукайте жінку. Бо жінка є причиною всьому і джерелом усього. Заради жінки чоловіки вчиняють подвиги і вдаються до дурощів, говорять нісенітниці та пишуть поеми, будують монументи та малюють шедеври, досягають неймовірного та створюють раніше неіснуюче.

Заради жінки чоловіки стають пахарями та митцями, багатіями та бідняками.

Чоловік – голова, а жінка шия. Куди шия поверне, туди голова дивиться. Так завжди було і так завжди буде. То хто ж така жінка?

Жінка це тепло, ніжність, любов, піклування. Це пристрасть, солодке страждання, спрага і голод за тілом. Це тихий сум та хвилювання, коли її немає поруч. Жінка це діти, це майбутнє, це всесвіт.

Жінка є усім для чоловіка. Без неї нічого не існує. Кохаю тебе».

6

Коментарі

Читачка

Ви чудові! Щастя і любові!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter