Авторка марки «Українська мрія» з Волині серйозно травмувалася. ФОТО

14 Липня 2022

Голова обласної ради Григорій Недопад, Любомльський міський голова Роман Ющук та керівник Любомльського ТМО Володимир Дибель відвідали авторку малюнка, що ліг в основу знаменитої поштівки «Українська мрія», 11-річну Софію Кравчук з Любомля.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Волинської облради.

«Очільник Волиньради з прикрістю довідався, що днями юна художниця серйозно травмувалася і їй наклали гіпс. Тож вирішив підтримати дівчинку особисто. А щоб дівчинка легше переносила вимушену нерухомість, привіз у подарунок майже професійний набір для малярства – мольберт, полотна на підрамниках, різноманітні фарби та пензлі.

Популярність анітрохи не вплинула на скромність та сором’язливість дівчинки. У розмові з Григорієм Недопадом Софійка зізналася, що уже давненько не бралася за малювання, а свою впізнаваність вирішила спрямувати на здійснення іншої, головної на тепер мрії – наближення перемоги.

Родина Кравчуків та їхні друзі взялися активно допомагати ЗСУ. Мама дівчинки, пані Тетяна, з подругами щодня печуть пампухи з усілякими начинками, а дітвора продає їх у центрі Любомля. Усі кошти спрямовують на підтримку військових, уже придбали і передали генератор та оптичні прилади. Тепер збирають на позашляховик, вже вторгували 80 тисяч гривень.

Софійка ж переймається, що через травму якийсь час не зможе бути корисною своїй волонтерській команді. Натомість Григорій Недопад запропонував дівчинці альтернативу: "Мені здається, тобі знову варто взятися за малювання. Усе потрібне для цього – фарби, полотна - вже маєш. А твій талант і уява підкажуть сюжет. Роботи ж можна виставляти на аукціон через соцмережі".

Софійка пообіцяла над ідеєю поміркувати. А заодно й над тим, як найкраще використати сертифікат на 15 тисяч гривень, який сьогодні їй передав Любомльський міський голова Роман Ющук.

Очільник Волиньради подякував пані Тетяні за виховання доньки. Софійку ж запевнив, що усі її мрії неодмінно здійсняться», – йдеться у дописі.


1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter