18 років разом: лучанка поділилася секретом щасливого шлюбу

16 Червня 2020

Відома лучанка Альона Юхимчук поділилася зворушливою молитвою, яка допомагає щасливо і довго жити у шлюбі. Це один із багатьох секретів подружнього життя, яких пара навчилася за стільки років.

Вони із чоловіком Олександром не лише самі прожили 18 років разом, але й працюють у Центрі Сімейного Життя, де готують пари до шлюбу, навчають щойно одружених та підтримують подружжя у сімейних кризах.

"Господи мій, дякую Тобі за те, що в цьому світі, де так багато байдужості та самотності, Ти подарував мені людину, яка стала настільки близькою мені, що злилася зі мною в єдине ціле.

Збережи наше сімейне щастя від егоїзму, підозр та злих безпричинних ревнощів. Дай нам сили прощати один одного та відпускати попередні образи.

Збережи наш союз від підступності злих людей, і нехай жодна людина ніколи не стане між нами обома.

Нехай наші діти ростуть в любові та послуху, в щасті та радості. Не дай нам роз’єднатися до самої смерті і дай нам бажання турбуватись один про одного з ніжністю.

Підживлюй нашу любов із небесних джерел, щоб вона проросла глибоко-глибоко в царство Боже, в життя вічне. Амінь", – йдеться у фейсбук-дописі лучанки.


6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter