10 випускників луцької Бізнес-академії РМВА, які стали успішними ТОП-менеджерами

12 Вересня 2018

Бізнес академія практичного менеджменту РМВА – це сучасна школа бізнесу, яка допомагає успішно реалізувати підприємницький потенціал, розвинути або створити власний бізнес. Бізнес-академія РМВА 15 вересня святкує 10-річчя роботи на ринку бізнес-освіти і має сотні випускників – від лінійних менеджерів до керівників та власників бізнесу.

Президент та засновник бізнес-академії РМВА - Корсак Віктор Іванович - Голова Ради директорів ІГ VolWest Group, доктор економічних наук, співвласник групи компаній VolWest Group. Викладачі – відомі бізнес-тренери, успішні топ-менеджери компаній України, бізнес-консультанти та експерти, які мають значний практичний досвід.

Бізнес.Район спільно з РМВА підготував ТОП-10 ТОП-менеджерів, які свого часу вчилися у Бізнес-академії:

1. Олег Рабочаускас. Навчався за програмою General MBA у 2009-2010 рр, на той момент співвласник і директор «Техномодуль», на сьогодні співвласник кількох інвестиційних проектів ІГ VolWest Group, успішний бізнесмен, діючий бізнес-тренер РМВА.

2. Тарас Богомазюк. Навчався за програмою General MBA у 2009-2010 рр, розпочинав кар’єру із менеджера ЗЕД компанії «Техномодуль», зараз – директор компанії «Техномодуль», співвласник кількох бізнесів ІГ VolWest Group.

3. Дмитро Гаврилов. Навчався за програмою General MBA у 2009-2010 рр, в компанії VolWest Group очолював кілька інвестиційних проектів, зараз працює фінансовим директором корпорації.

4. Анатолій Дорошенко. Навчався за програмою General MBA у 2009-2010 рр, розпочинав в компанії «Техно-Модуль» керівником напрямку клімато-техніки, на сьогодні – директор мережі СТО «PribaltService».

5. Інна Кондратюк. Навчалась за програмою General MBA у 2011-2012 рр, працювала у компанії VolWest Group керівником Департаменту управління персоналом корпорації, директором бізнес-академії РМВА, зараз обіймає посаду директора Волинської філії Комп’ютерної Академії ШАГ, куратор і наставник філій КА ШАГ в містах Житомир, Хмельницький, Чернівці, Черкаси, психолог-практик, бізнес-тренер РМВА.

6. Тетяна Репницька. Навчалась за програмою General MBA у 2014-2015 рр., працювала бізнес-тренером для лінійного персоналу в рітейлі, вже понад три роки – директор бізнес-академії РМВА.

7. Ігор Денисевич. Навчався за програмою General MBA у 2015-2016 рр, працював у різних інвестиційних проектах компанії VolWest Group, комерційним директором медіа-холдингу «CID MEDIA GROUP», зараз – директор медіа-холдингу «CID MEDIA GROUP».

8. Роман Рублюк, навчався за програмою General MBA у 2015-2016 рр, розпочинав кар’єру із менеджера компанії, зараз – директор компанії «Арт-Хаус».

9. Роман Трофимук. Навчався за програмою General MBA у 2009-2010 рр, працював керівником відділу будівництва мережі «Наш Край», голова правління Демидівського консервного заводу, зараз комерційний директор КРЦ «Адреналін-Сіті», успішний франчайзинговий партнер мережі «Наш Край».

10. Сергій Сук. Навчався за програмою General MBA у 2009-2010 рр, розпочинав із маркетолога компанії VolWest Group, на сьогодні власник кількох бізнесів – франчайзинговий партнер мережі «Наш Край» та власник фітнес-центрів у різних містах України

Чому обирають бізнес-академію РМВА?

 • 10 років на ринку - практичне навчання, що дає реальні результати
 • поєднання тренінгів із інноваційним форматом навчання через бізнес-форуми
 • команда висококваліфікованих викладачів-практиків
 • нетворкінг
 • раціональне використання часу – співвідношення теорія/практика 30/70%

Актуальні програми від Бізнес-академія РМВА:

 • General MBA (Master of Business Administration)
 • Академія директора торгового закладу
 • Бізнес-форуми від РМВА різного спрямування
 • Ділова українська мова - енергія впливу лідера
 • Вибір є! або не Змарнуй своє життя!
 • Літня школа практичної журналістики
 • Зимова школа PR
 • StartUP School
 • Тренінговий центр - тренінги для корпоративних клієнтів
 • Живи відповідально – майстер-класи, семінари, зустрічі в рамках проекту з корпоративної соціальної відповідальності

Із програмами можна ознайомитись на сайті РМВА: http://pmba.com.ua/

Старт навчання нової групи за програмою General MBA уже 14 вересня, запис у групу ще триває.

7

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter