10 000$ на реалізацію ідеї – у Луцьку стартував новий конкурс. Фото

21 Травня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

«Кожен лучанин є амбасадором міста!» – під таким лозунгом 21 травня відбулася прес-конференція, яка присвячена конкурсу соціальних проектів, – Lutsk Challenge Awards 2019.

Благодійний фонд глобального розвитку та миру GDP «Trust» (США) разом з ГО «Молодіжна Платформа» розпочали цю ініціативу, мета якої – активізувати громаду, отримати нове креативне бачення міста та зробити величезний крок для постійної співпраці з молодими громадськими організаціями міста.

Конкурс створений для всіх громадських організацій, які прагнуть розвитку міста та мають особливий план проекту, який створений для покращення міста, громади або ж для всього суспільства загалом. Кожен проект має стосуватись 17 цілей ООН та ґрунтуватись на одній із запропонований ідей.

Абсолютно нова ідея для Луцька – конкурс проектів громадської ініціативи відбуватиметься у форматі телешоу.

«Волинь – пілот проекту. Кожен активний громадянин міста може вплинути на розвиток подій. Це сходинка для отримання більшого», – у своїй промові зазначила Олеся Ніколайчук, яка, власне, привезла цю ідею до Луцька.


Конкурс має всього три етапи

Першийподача заявок, яку можливо здійснити на окремому сайті. Це стане можливим вже сьогодні, 21 травня, та триватиме до 4 червня.

Другим етапом є пітчинг проектів, що означає «голосування грошима». Саме такий вид відбору несе за собою величезну відповідальність, оскільки кожен, хто братиме участь, кладе гроші зі своєї кишені. Пітчинг створений, щоб розвивати місцеву філантропію, що позитивно впливає на подальші плани міста.

Та третій, але не менш важливий етап – телешоу, в якому братимуть участь 3 проекти, який пройшли суворий відбір, та ще один щасливчик, якого визначать за результатами голосування у Фейсбук.

Оцінювати на третьому етапі конкурсу будуть троє топ-експертів, серед яких буде сам представник фонду, директор Молодіжного центру Волині Захарій Ткачук і успішний бізнесмен, ім’я якого поки тримають у секреті.

Чотири фіналісти зможуть представити свої проекти та позмагатися у «краш-тесті». Переможець отримає чек на 10 000$.

«Кожен з етапів – це інша історія», – коментує Захарій Ткачук, який готовий стати ментором та дати пораду кожному з учасників. «Це шоу не є політичним чи бізнес проектом, це, перш за все, соціальний проект. Руки розв’язані – креативте», – закликають організатори змагання.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter