Жінка-керівниця: Директорка департаменту виробництва «Теремно Хліб» Інна Іпатюк

28 Лютого 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Жінки – прекрасні, ніжні, чуттєві та непередбачувані. Вони можуть поєднувати чимало ролей: бути відмінними господинями, турботливими мамами та бабусями, чудовими подругами та вірними дружинами. А ще жінки можуть вміло та професійно керувати цілими підприємствами, віртуозно вирішувати фінансові питання та створювати такі проекти, що вразять найвпливовіших бізнесменів.

«Таблоїд Волині» розповідатиме вам про найуспішніших волинських жінок-керівниць, професіоналізму яких можна тільки позаздрити.

Завдяки досвіду та вмілим рукам Директорки департаменту виробництва «Теремно Хліб» Інни Іпатюк волиняни мають змогу ласувати якісними та оригінальними смаколиками. Жінка відповідає за кожен процес виготовлення різних видів хліба, тортів, тістечок та печива, які щодня потрапляють до столу дбайливих господинь.

Майже 20 років свого життя Інна Іпатюк присвятила справі, якою, як зізнається, живе, хоча розпочинала з… прибиральниці.Скільки часу Ви уже працюєте у обраній сфері?

У сфері виробництва, можна сказати, не працюю, а живу все своє життя. Мама моя працювала на кондитерській фабриці в лабораторії, отже, так чи інакше, але я знайома із виробництвом з самого дитинства. Загалом, на цей момент маю 18 років досвіду.

Ким взагалі хотіли бути в дитинстві? Чи перетнулися дитячі мрії з дорослим вибором?

У дитинстві мріяла бути лікарем-стоматологом, але згодом зрозуміла, що життя слід пов’язувати зі справою, яка ближча до серця.

Так, закінчивши школу, я вступила до Київського Національного університету харчових технологій.Пригадуєте першу свою роботу чи підробіток? Що це була за справа?

Це були тяжкі 90-ті, коли у скрутному становищі через втрату батьком роботи (а згодом і через його пияцтво), опинилася моя родина. Оскільки моя молодша сестра ще ходила до школи, то мені дуже швидко довелося подорослішати, а отже і заробляти гроші. Мені було 17 років, я навчалася на заочному. Без досвіду роботи отримати роботу своєї мрії було нереально і я, засукавши рукави, пішла прибиральницею. Згодом працювала продавцем, старшим продавцем, хіміком – техніком, інженером – технологом, начальником цеху.

Хто Ви за освітою?

За освітою я інженер-технолог хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів.

Наразі ви займаєте важливу посаду. Розкажіть, з якими труднощами у роботі зустрічаєтесь? Які рішення Вам приймати найважче?

Від мене залежить безперебійне виробництво , а іноді трапляється так, що за маленький проміжок часу потрібно прийняти рішення, від якого буде залежати випуск продукції, робота людей.

Складно працювати з людьми, адже у кожного свій характер, свої амбіції, своє бачення, які не завжди відповідають цілям підприємства. Потрібно знайти підхід, доводиться бути і другом, і вихователем.

Ви – сувора керівниця чи поблажлива? На які недоліки підлеглих можете закрити очі, а які не вибачаєте ніколи?

Я і не сувора, і не поблажлива. У мене немає людей, до яких я добре ставлюсь і яких я недолюблюю, всі для мене однакові. Якщо потрібно прийняти якесь рішення стосовно працівника, то вже, напевно, всі знають, що воно буде справедливе.

Дуже не люблю, коли лицемірять чи приховують правду, краще сказати гірку істину, ніж брехати або викручуватись.Чи важко конкурувати з чоловіками у кар’єрному рості?

Як правило, всі вважають, що жінка може бути гіршим керівником, адже прийнято думати, що вона більше скута хатніми обов’язками, дітьми і, відповідно, багато приділятиме цьому часу, внаслідок чого страждатиме робота. Але сучасна жінка теж хоче розвиватися, вчитися, заробляти, бути незалежною.

Як проводите вільний час? Що є для Вас найкращим відпочинком?

В мене його дуже мало, тому весь свій вільний час проводжу в колі сім'ї, з донечкою та чоловіком. Дуже полюбляю подорожувати сім'єю.

Чи не впливає робота на стосунки сімейні? Чи не обурює рідних Ваша зайнятість?

Ні, не впливає, всі до мене ставляться з розумінням, адже знають, що я люблю свою справу.Як підтримуєте гарний зовнішній вигляд?

Коли є час, відвідую басейн.

Якби Вам дали можливість прожити останні роки знову, що б змінили?

Нічого не змінювала б, мене все влаштовує, років яких пройшли вже не вернути, та і не люблю я повертатися назад.

Уявімо, що у вас довготривала відпустка і є сила-силенна вільного часу. Яке заняття ви б собі обрали? Яке хоббі?

Напевно замислилась над відкриттям своєї власної справи, адже я дуже люблю готувати різноманітні страви і шукати нові смаки.

Чи любите ви відвідувати світські заходи та вечірки?

Ні, я не люблю людних місць, де багато галасу та крику.Трошки про особисте: який чоловік потрібен сильній та впевненій жінці-керівнику? Якими рисами він повинен бути наділеним?

Коханий. Терплячий, відповідальний, зібраний, цілеспрямований, відвертий.

З ким важче працювати: з чоловічим колективом, чи жіночим?

Я працювала і в жіночому, і в чоловічому колективі, до всіх потрібно ставитись так, як би ти хотів щоб ставились до тебе, ось основне правило для мене в роботі з людьми, а чоловік чи жінка – різниці немає.

Назвіть три основних принципи, яких потрібно дотримуватись жінці, аби досягти успіху в житті.

1. Цілеспрямованість, працьовитість.

2. Люблячі люди – головна підтримка і джерело нових сил і натхнення.

3. Невдачі – не привід щоб зійти з дистанції на середині шляху .


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter