«Завжди є файні петарди і перцевий балончик»,  –  лучанин про ночі в диких краях

04 Травня 2018

Директор колективного підприємства «Центральний парк імені Лесі Українки», співвласник компанії «Брендборд» Павло Цапюк поділився світлинами ночі в горах.

Також, лучанин розповів, що у нього з друзями бувають напади параної у походах, коли здається, що в темряві хтось підкрадається.

Вечір в горах – просто неймовірний! А ніч же в диких краях - це взагалі окрема історія, коли часто прокидаєшся і вслухаєшся в кожен шорох вітру, буркотіння струмка, і у всьому чуєш тривогу: чи не звір який крадеться? Було в вас таке, ходаки? В мене особисто, і в ряду моїх друзів, після однієї давньої Горганської експедиції і досі є трохи цієї нічної параної. Було дві поспіль ночі, коли навколо табору щось ревло, а на ранок від струмка дуже дзвінко вили вовки... І параноя ця ніби й обґрунтована: дичина й справді на полювання і до водопою ходить вночі».

Непросто давалося і нічне фотографування, довелося навіть «озброїтися».

«До речі, коли я робив останнє фото - ніч і місяць - то в темній туманній далині дуже сильно гавкали пси алабаї, а за ніч до цього в цьому ж районі ведмідь розгромив пасіку. От і не бійся після цього вночі...До речі, з тих часів в мене з собою в поході завжди є файні пітарди і перцевий балончик. Ну а що!?», – розповів Павло.0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter