ЗаКаЗуХа: Вечірка для тих, хто створює настрій!

21 Листопада 2016
Сьогодні у творчому та артистичному просторі Волині потрійне свято! День народження відзначають троє талановитих, активних, гарних і дуже приємних лучан – шоумен Сергій Скулинець, весільний розпорядник івент-агенції «FeelGood» Тетяна Зубрик та шоумен і телеведучий Михайло Кузьмич.

Цих людей об’єднує оригінальність, прагнення робити щось цікаве та креативне і неймовірний позитив, які вони несуть оточуючим. Тож від імені шанувальників ваших талантів, дозвольте привітати вас зі святом!

Насправді, ви – рятувальники нашого часу та нервів, адже виконуєте ту роботу, яка не всім нам під силу. Ви мужньо встаєте на світанку, по сто мільйонів разів переписуєте сценарії, маєте у своїх записниках та телефонах контакти недосяжних людей, знаєте про розваги та свята те, про що навіть уяви не мають пересічні громадяни і витримуєте наші капризи та забаганки, при чому без жодного лайливого слова, хоча інколи, впевнені, ці фрази так і крутяться у вас в головах ))))

Ви вмієте заспокоїти, коли рве дах від хвилювань, і примусити плакати від розчулення навіть сивочолих загартованих гостей.

Ми зичимо вам, аби усі свята, вечірки, заходи, які ви проводите, були гучними, драйвовими і з адекватною публікою. Хай творчі ідеї не дають спокою ані вдень, ані вночі, щоб слава про ваші свята не просто ходила вуличками Луцька, а впевнено марширувала алеями Європи.
Зичимо, вам здоров’я, терпіння, сили духу і мегакреативності, бо без вас свято – не свято!

ПиСи: І ще бажаємо, щоб герої ваших дійств потрапляли на сторінки «Таблоїда» лише завдяки гарним та мімімішним моментам, а не через покусаних поліцейських чи розбиті вітрини )))))Хочете засвітити іменинника в інтернеті? Гучно привітати молодят? На цілу Волинь прокричати про народження дитини? Пишіть на [email protected] чи телефонуйте за номером 096 028 47 44.
0

Читати ще

Коментарі

сергій

щиро дякую за вітання!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter