ЗаКаЗуХа: Будьте сильною, Світлано Головачук!

04 Серпня 2016
Сьогодні у Волинській ОДА панує радість та позитив! Сонце пускає «зайчиків» по стінах, вазони розпускають квіточки, чиновники самі роблять собі каву та пригощають нею підлеглих, а охоронці зустрічають всіх посмішками та записочками з побажаннями «Гарного дня!». А все тому, що сьогодні, 4 серпня, День народження у розумної, відповідальної, відданої своїй праці красуні – начальниці відділу інформаційної політики Світлани Головачук!

Світлано, от язик не повертається назвати Вас отим грубим словом «начальниця». Ви ж для журналістів – як мама, як наставниця. І посварити можете, і словом добрим похвалити! Так і хочеться інколи підійти, притулитись і поскаржитись, мовляв, той Гунчик, знов не хоче нічого казати!.. І Ви терпляче втішаєте, пояснюєте, розповідаєте…

Ми зичимо Вам, Світлано, завжди лишатись ідеалом для багатьох жінок. Адже бути гарною та розумною – не всім дано, ой не всім! А ще Ви – смілива, бо ж не кожна жінка дозволить зазирнути у свою шафу, а ми там побували! )))) Скелетів не знайшли, зате ще раз переконалися, що зі смаком у Вас все супергуд!

Ви останнім часом неодноразово нарікали у соцмережі, що ніхто не хоче йти працювати в ОДА, що робота виснажує і так хочеться спокою! Тримайтеся, ми з Вами! А раз із Вами Таблоїд Волині, то ніякі негаразди Вас не підкорять!

І для підняття духу та настрою даруємо Вам пісню! А самі піднімаємо чашки з кавою за Ваше здоров’ячко, бо ж в робочий час, самі розумієте, нічого кріпшого піднять не можемо )))) За Вас!!!

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter