Юна лучанка отримала титул найкрасивішої дівчинки України

08 Червня 2017
У Чернівцях пройшов 12 фестиваль-конкурс «Міні-світ краси України 2017». За омріяні титули змагалися 22 юні леді з 15 міст України.

Дівчатка дивували не лише вродою, а й особливими талантами. Також, красуні популяризували українську етніку, презентувавши в одному із етапів цікаві варіації на тему національного одягу.Абсолютною переможницею конкурсу, а відтак – найкрасивішою дівчинкою України, стала учасниця з Луцька Аня Климовець.
Ексклюзивно для «Таблоїда Волині» мама дівчинки розповіла, що і між учасниками, і між їхніми батьками панувала надзвичайно дружня атмосфера.

«Ми беремо участь у різних конкурсах, нещодавно були на одному з таких у Туреччині. Саме тому з досвіду можу сказати, що «Міні-світ краси України 2017» – найкращий не лише в нашій країні, а й закордоном», – переконана Оксана Климовець.

Участь у конкурсі не дається легко, адже у маленьких красунь було 6-7 годин щоденних тренувань. Втім, організатори намагалися ідеально розпланувати графік, збалансувавши підготовку до шоу та відпочинок.Кожна з учасниць представляла своє місто і дарувала сувенір, який якнайкраще демонструє його «родзинки». Аня привезла у Чернівці картину із зображенням головного символу – Замку Любарта.

Окрім головної перемоги, Аня завоювала також титул найдружелюбнішої дівчинки – традиційну відзнаку, власницю якої обирають самі учасниці.«Як мамі мені особливо було приємно, коли відзнаку доньці вручав Василь Вірастюк, а його дружина відзначила, що таку дитину треба було добре в Бога заслужити!», – ділиться пані Оксана.

До слова, національний колорит Волині переможниця презентувала у сукні від луцької дизайнерки Анни Дідух.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter