Як Олег Винник допоміг волинянину перемогти у «Караоке на майдані»

28 Липня 2017
Волинянин Роман Ковальчук отримав упевнену перемогу в народному пісенному шоу «Караоке на майдані».

Роман захоплюється співом давно, але професійної освіти не отримав. Закінчив коледж Луцького національного технічного університету, зараз працює оператором комп’ютерного набору в рідному Жидичині.

«Таблоїду Волині» юнак розповів, що спеціально до участі у шоу не готувався, адже гармонійний спів від душі – запорука найбільшого успіху. Жодних вправ чи розспівів, спеціального харчування чи навантажень, він просто співає собі у задоволення.«Виступити на шоу не так вже й складно, досить прийти за 2 години до початку. Дехто каже, що чергу займають вже із 5 години ранку, але то неправда. Я завжди дивився шоу, а потім спонтанно виникла ідея взяти участь. Після цього минув усього тиждень – і я вже співав на майдані у Києві», – розповідає співак.

У першому турі шоу юнак виконав пісню O.Torvald «Радіомережі», а у фіналі запалював танцмайданчик під хіт свого кумира Олега Винника – «Ніно». Окрім виконавців, чиї композиції Роман співав в рамках шоу, він захоплюється творчістю гуртів «Скрябін», «Друга ріка» та «30 Seconds to Mars»У фіналі хлопець зібрав 550 гривень, що дозволило йому вибороти омріяну перемогу. До слова, сюжет із волинянином Романом Ковальчуком можна буде побачити в ефірі 20 серпня. Сам переможець дивитиметься запис програми із великою компанією, адже зазначив, що вже відтепер купається у променях несподіваної слави.

«До другого півфіналу у грудні, в якому можна буде виграти автомобіль, я теж не буду особливо готуватися. Мені ж просто подобається співати, тому я просто співаю», – ділиться Роман своїм нескладним, але ефективним, рецептом успіху.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter